Holnapolisz

Tomorrowland

2016.05.11 wooderman

Sokan kritizálják ezt a filmet, de szerintem maga az alap történet, nagyon jól ki lett találva.Nekem nagyon tetszett, szép és alaposan kidolgozott a látványvilága.Egyedül George Clooney-t nem találtam a filmbe illőnek.

2015.06.27 Brigusz724

Igazából nem értem feltétlenül, hogy a kritikusuk miért húzták le ennyire a filmet, szerintem teljesen nézhető lett. Nem mondanám, hogy hűde különleges, de legalább annyi mondanivalója van, hogy a pozitív hozzáállás egy világot is képes megváltoztatni.

2015.10.01 AE1205SB

A látványvilága fantasztikus! A története az már nem olyan izgalmas, de ha a néző megérti, hogy mit is akar mondani, akkor ez egy nagyon jó film, George Clooney remek alakításával.

2018.06.15 schvarz

Sci-fi kategóriában közepes filmnek mondanám. Georga Clooney-ért sem vagyok oda, de a film története sem ragadott meg. Pedig alapjában véve a sztori érdekes lenne de a tálalás mégsem jött be.

2016.02.11 Rayman102

Szerintem ez egy egész jó film volt. Rendkívül jó kivitelezéssel. Ötletes, érdekes és izgalmas. A legjobb az egészben, hogy az előzetes szerintem nem árult el sokat a filmből, sőt szerintem még félrevezető is volt ezért mondhatni jobban tetszett mint amit vártam.

2015.07.14 prongs2001

Van benne némi humor és igazán stabilan van felépítve a film története is. Rendkívül szórakoztató a film és lebilincseli a nézőt, míg fel nem villan a stáblista.

2015.06.30 Prücsök

Nagyon jó kis alkotás, nem az a túlságosan izgalmas, de mégis érdekfeszítő és remek mondanivalóval megáldott film. Tanulságos és elgondolkodtató! A látványvilága fantasztikus!

2015.06.22 Fildi

Egy igazi jó sci-fi, ami a mostani hasonló kategóriájú filmek között a lista eleján van nálam. Látványos, a sztorija is érdekes. Izgalmas jelenetekkel teli, valóban megfogó, érdeklődést felkeltő film. G. Clooney-t eddig hasonló műfajú filmben nem láttam, de nem okozott csalódást.

2016.05.21 Gecko

Nem igazán volt sem különleges sem más sem érdekes mint a többi jövőről szóló sci-fi. Sajnos egyáltalán nem volt maradandó, Clooney nélkül pedig mozikba se jutott volna be. Egyszer sem érdemes megnézni csak ha nagyon nincs egyéb.

2015.11.02 sztankobazsi

Jónak ígérkezett a film, de én elvesztettem a fonalat egy idő után, és nem is igen láttam értelmét, kb úgy voltam vele, mint a Jupiter felemelkedésével, vártam, de rosszabbat kaptam, mint szerettem volna! A film meglátásom szerint az utolsó harmadába... Több

2015.06.16 cunci

Jónak ígérkezett a film, de én elvesztettem a fonalat egy idő után, és nem is igen láttam értelmét, kb. úgy voltam vele, mint a Jupiter felemelkedésével, vártam, de rosszabbat kaptam, mint szerettem volna! Az elején túl sok volt a kínosan félreírt je... Több

2016.06.28 Pock

George Cloney nem igazán illik bele ebbe a karakterbe amit alakít, emiatt nem igazán éreztem hitelesnek a filmet. Az alapsztorija jó lenne egyébként, mert elgondolkoztató és ötletes.

2016.04.29 ukla

Sok jó szinész,nagyszerű stábbal, rengeteg sok büdzsével, nagyon jó alaptörténettel így elbarmolni egy filmet külön művészet.Azért annyira nem gáz a film de azért ha egy kicsit oda figyelnek a részletekre és több energiát fektetnek bele akkor ebből a... Több

2015.10.21 Blindspot

Nincs okom panaszra. Amit el akart érni a film azt meg is tette, tökéletes kis hangulatot teremtett, ami könnyen emészthető és szerethető is volt egyszerre. Ritka az ilyen film és ezért éri meg ez az egész :)