Holnapolisz

Tomorrowland

2015.06.17 Melibaba

Nagyszerű DISNEY kamaszfilm a képzelet erejének és pozitív gondolatok kivetítésének fontosságáról, és ezt a mondanivalóját a gyönyörű látványvilága segíti a kivitelezésében egy kis "MAN IN BLACK"-es humoros stílussal fűszerezve. Tanulságos történet a... Több

2016.05.02 Kutyus

Misztikus thriller kategóriában átlagosnak mondanám , különösebben nem ragadott meg. Újdonságot nem adott, sok hasonlót láttam már. A színészek alakítása is sablon.

2016.01.26 Kandurbaba

Monumentális, profi és komoly film komoly témával. A színészek alakítása nagyon illik a karakterbe amit alakítanak. Modern, érdeklődést felteltő, izgalmas!

2015.07.03 Bekmeli

Sci-fi kategóriában a mostanában látott filmek közül nálam a toppon van. Izgalmas és érdekes a sztori, egy percig nem unatkoztam rajta. És ami nagyon tetszett, hogy látványos egy film.

2016.02.08 RobThe10

Clooney már hiányzott, és először csodálkoztam hogy ilyen filmben fog szerepelni. Nekem egyszer nézhetős kategóriának felelt meg, az alapötlet jó, és tetszett is, csak a kivételezés volt összecsapva.

2015.11.03 Cptn_Cold

Nekem nagyon tetszett ez is pont annyit kapunk amennyit kaphatunk egy ilyen filmtől és ez tökéletesen elég arra, hogy jól szórakozzak. Nem akart több lenni, mint ami valójában.

2016.02.09 Dniel

Nagyon jó film, ami végig lekötött, sem humornak, sem akciónak, sem látványnak nem volt híján, és kifejezetten jó élmény marad nekem ez a film. George Clooney itt is nagyot alakít.

2015.10.29 prof.zoltan

Nem volt ez annyira rossz, amennyire lehúzták... Számomra teljesen élvezetes, tökéletes kölyökkel nézős, tanulságos Disney mozi, jó látványvilággal!

2018.03.14 Onódi Zoltán

Én többet vártam. Nekem kicsit lassú és vontatott.

2016.02.04 szabi17

Annak ellenére, hogy a mozikban a fogadtatása milyen gyengére sikerült ennek a filmnek egy igen jó alkotásnak vélem. A történet eleje kicsit lassan indul be de a végére egy egészen lebilincselő, tartalmas filmet kapunk, külön mondanivalóval és társad... Több

2016.03.24 Kiccsi7

Tetszett, jó kis film. A látványvilág szép, ezért bánom is hogy nem adtuk meg a módját, mert a sztorija viszont nem volt egetrengető, nincs túl mély mondanivalója.

2015.11.26 Niki88

Volt szerencsém moziban nézni és milyen jól tettem,mert így még látványosabb volt az amúgy sem elfelejthető helyek. Nagyon jól megcsinálták. Néhol kicsit mesés,kicsit varázslat,de szerencsére nem megy át teljesen csak mesébe. A szereplők is szimpatikusak,nem volt kiemelkedő George én Brittet többre értékelném.

2016.02.11 Krisztian

Kifejezetten lapos volt sokszor, és tényleg csak ritkán volt olyan pillanat, amikor élvezhetőnek véltem. Ezektől függetlenül a film mondanivalója érdekes.

2015.11.26 mrstubbs

Látszik, hogy sokak fantáziáját birizgálja, hogy milyen lenne egy másik világban, vagy a jövőben. A története kicsit gyenge, amúgy élvezhető, szórakoztató