Túl a barátságon

Brokeback Mountain

2020.01.03 Oliver.guy_

Különleges film, műfajában talán a legjobb. Egy szinte mindenki számára nehéz témát dolgoz fel, bőven van mondanivalója. Jó zene, helyszínválasztás, szuper színészi alakítás.

2015.05.26 zsanett0820

Újabban már szinte minden filmbe és sorozatba beleszövik itt-ott a homoszexualitást, szóval ilyen szempontból ez a film sem nagy durranás. Az már érdekesebbé teszi az egészet, hogy még olyan időkben játszódik a történet, ahol nem adatott meg ekkora s... Több

2016.06.27 Kirana80

Elfogadásról, vívódásról szól, két férfi szerelméről, és hogy mennyire merik ezt felvállalni. A történet idején sem volt könnyű a homoszexualitás elfogadása, de itt filmként, inkább szép ábrázolásról beszélnék, ami nem megbotránkoztató. Szerelmesekké... Több

2015.05.02 Brigusz724

Egy elég megosztó film, főleg azoknak készült, akik túl tudnak lépni azok hogy két pasi talál egymásra. Amúgy egy szép szerelmi történet, érzelmekkel teli film. Számomra egy olyan szerelmet mutat be a fim, ami két embert igazán összeköt, függetlenül ... Több

2024.01.26 Janitsek Klaudia

Kemény film az elszalasztott boldogságról

Habár az elején nem éreztem mindkét fél részéről ugyanolyan egyértelműen a vonzalmat egymás iránt, a film további részében kiemelkedőek az alakítások, és kemény mondanivalója van, sikerült megríkatnia a végére. Gyönyörű a fényképezés, és komoly kérdéseket is vet fel: vajon a néző mit csinált volna másképp, vagy lehetett volna-e másképp csinálni?

2015.08.12 Rikudou6

Többet vártam. Sajnos lehet én raktam magasra a mércét ezért is kellett negatívan csalódjak. Egy ilyen filmet sokkal jobban is ki lehetett volna dolgozni. Azonban nem tették és nem is tetszett.

2015.03.30 Fildi

Érzelmileg megfogó, érdekes film. Le a kalappal a színészek előtt, hogy vállalták ezt a szerepet és nagyon jól alakítják. A sztorija nagyon speciális, érdekes, magával ragad érzelmileg. Jól sikerült dráma.

2015.03.25 Aranyhal

Egy igazán egyedi hangulatú, magával ragadó film, ami nem semmi történetet választott alapul. Rendkívül érzelmes, drámai, érdekes film. Ajánlani tudom.

2016.06.23 Pock

Érdekes hangulatú film, különleges történet. Érzelmileg is megfogó és nem az a megszokott, sablonos dráma. Hitelesen a színészek alakítása, karakteresek és meggyőzőek.

2016.10.20 kernernoemi

Mély mondanivalója van, nem véletlen az Oszkár díj, hiszen nagyon is marandó, minőségi és hiteles a két főszereplő alakitása. Érdekesek a megnyilvánulások, megható a történet. Érdemes megnézni.

2016.10.15 Manson

Mély érzelmi tartalommal bíró, lelkileg megfogó film, aminek igazán különleges, nem mindennapi a téma választása. Egyedülálló, nem sablonos film, érdekes történet.

2016.12.15 Maxima

Érdekes témát feldolgozó, elgondolkoztató dráma. Mind a két főszereplő profin, meggyőzően alakít benne. A sztori magával ragadó, érzelmileg is megfogó. Nagyon lekötött a film.

2015.11.18 Regi82

Sajnos mai szemmel nézve elég kellemetlen témát dolgoz fel ez a film,de tetszett. Az,hogy két férfi érzelmi vajúdásáról szól van akinek elrettentő lehet. Én személy szerint még az intim jeleneteket sem fogadtam idegenkedve.

2015.12.29 Luxury

Számomra egy olyan szerelmet mutat be a fim, ami két embert igazán összeköt, függetlenül az eltelt évektől és távolságoktól és a világnak való megfelelési kényszertől. Sokkal több ez a film, mint egy kis meleg szex egy hegyen. Nagyszerűk a színészek is, minden elismerésem.