A tolvajok királya

A tolvajok királya

King of Thieves
Gríz

Brian Reader, a kiöregedett 77 éves szélhámos összegyűjt egy csapatot egy utolsó rablásra. Egy páncélterem a nyúgdíjaskorú bűnözőkből verbuválódott csapat célpontja. A rémálom azonban csak a sikeres lopás után veszi kezdetét, amikor a bűnözők egymásnak esnek a zsakmány… Több

Rendező: James Marsh
Forgatókönyvíró: Joe Penhall, Duncan Campbell, Mark Seal
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország, Belgium
Premier: 2018.09.12.

2019.11.25 issue

Féltem, hogy egy kicsit uncsi és egyhangú lesz majd a történet, de nagyon jó kis híve van a sztorinak. A karakterek hihetetlenül jól ki vannak találva, ami manapság szerintem igencsak ritka. Nagyon elszaladt a játékidő, és az biztos, hogy én még ezt a filmet néhányszor meg akarom majd még nézni.

2019.07.21 jake_green

Nézhetetlen a borzasztóan felépítetlen storyline miatt. Pocsék :/

2019.03.10 Gríz

A rablás, betörés hálás téma, sok nagyszerű vígjátékot és krimit ihletett, de ez nem igazán tartozik az élvonalba, még akkor sem, ha valós eseményeket dolgoz fel. A nagy nevek ellenére sem sikerült emlékezetes filmet készíteni.

2019.04.02 Sonny

Michael Caine ismét egy tolvaj szerepében tetszeleg, és bár a karakterét nagyszerűen alakítja, nekem ez a filmje kevésbé bejövős, túlságosan vontatott. A Vén rókák sokkal jobb volt.

2019.01.11 danda115

Oké, ez film nagyon ütött nálam. HIhetetlen, hogy Michael Kane mennyire zseniális, csak azt sajnálom, hogy az utóbbi években mindig csak kissebb szerepekben láttam őt. Hiába az ő korosztályára már riktábban írnak szerepeket. Ettől függetlenül szerintem nagyon jó film!

Bizalom
2018