Winnetou: Apacsok földjén

Winnetou: Apacsok földjén

Winnetou & Old Shatterhand
kiki77

A háromrészes minisorozat az eredeti Winnetou-filmek legkedveltebb epizódjait dolgozza föl újra. Az első rész Winnetou: Új Világ, a második Winnetou: Az ezüst tó titka, a harmadik rész címe pedig Winnetou:Utolsó harc.

(GaEnik)

Rendező: Philipp Stölzl
Író: Karl May
Forgatókönyvíró: Jan Berger
Ország: Németország
Premier (HU): 2017.04.15.

2020.02.25 indingo

A regény alapjai felfedezhetőek, de valahogy nem tudta hozni azt az érzetet amit az 1963-as film, mintha csak a hatásvadász részeket akarták volna megjeleníteni.

2019.07.09 Bizsu82

Alapvetően nagyon szeretem a történetet, de ez a verzió nem a kedvencem. A leginkább a 90-es évek verziója tetszett, ez már azután csak utánzatnak tűnik.

2017.04.17 Elkoo

Átlagos film egy unalmasabb napon simán nézhető.A régihez szerintem sem lehet hasonlítani,mert azóta sok idő eltelt és az emberek is változtak...Megkel nézni és mindenki döntse el maga,hogy milyen film.

2017.04.27 jozsagabri

A két tábor közötti háborút nagyon hitelesen, látványosan , izgalmasan mutatja be. Kalandos és élvezetes film ami teljes mértékben leköti a néző figyelmét

2017.01.01 MethMan

nagy feladat átdolgozni egy nagyon is közkedvelt filmet, ami sokunknak meghatározta a gyerekkorát. csak az első részt bírtam megnézni, mert rám szinte szentségtörésként hatott, nem találtam benne sem kompozíciót, sem jó színészi alakításokat, mindenk... Több

Mario Adorf (Santer Senior) már az eredeti filmben is játszott 1963-ban, Frederick Santer karakterét alakította. Szerző: GaEnik