X-Men: Az eljövendő múlt napjai

X-Men: Days of Future Past

2015.09.28 marcibodri

remek film, az eddigi x-men sorozat megkoronázása, az összes szereplőt örömmel látjuk viszont, és a vágataln verziót is várom. Mondjuk a képregényben teljesen más a történet (nem Rozsit küldik a múltba) de ez nem vesz le az értékéből

2015.04.23 Rivaikun

Valaki segítsen, mert nem lehet megunni. Olyan jól visszaadták az igazi képregényhangulatot ezzel a filmmel, és ez kicsit visszavisz a gyerekkoromba is. Köszönöm.

2015.07.17 Kriszta

Megmondom őszintén, különösebben nem hoznak lázba az X-man filmek, de valahogy ez a rész mégis tetszett. Hogy a rendezés, vagy a karakterek vagy valami más miatt, azt nem tudom, de ez egy valóban jól sikerült, izgi rész.

2015.03.04 James Pond

Tudom, hogy sokan odavannak ezekért a filmekért, de én hogy igazán őszinte legyek egyszerűen ezektől a képregény adaptációktól fel áll a hátamon a szőr. Ennek ellenére mindig csapdába esek, mert már a Pókembernél megfogadtam, hogy többet nem nézek il... Több

2015.03.31 th13f89

Az X-men az egyik kedvenc "sorozatom" a filmek között, és az utolsó rész nagyon bejött, egyrészt mert visszahozták a régi szereplőket, illetve jók voltak az új szereplők, Quicksilver jelenetét például rengetegszer újranéztem, egyszerűen zseniális, az... Több

2015.03.10 kisslaszlo2

A sztori izgalmas és nagyon leköti a nézőt, a zenék és a színészek is nagyon jók! Az egyik legjobb X-Men film a franchise-ból. 9/10

2015.02.20 MutantNinjaPony

Szerintem ez lett a legjobb X-men film. Prof. és MAgneto hatalmas páros! :D Kifejezetten tetszik, hogy SPOILER ALERT!!!!!! hogy együtt kell dolgozniuk, azért, hogy a jövő szép is lehessen!

2015.02.13 ChrisAdam

Nagyon izgalmas, látványos, korrekt film. Nem tudom nagyon mihez hasonlítani, habár egy-két X-filmet már láttam, mégis kb semmire nem emlékszem belőlük. Egy-két apró momentum, na meg persze az alapállás és a szereplők. Néhol kicsit Mátrixos volt maga... Több

2018.11.11 Thirst0626

A legjobb X-men film.

2015.10.03 Xarxas

Az X-men franchise-a tökéletes. Hugh Jackman remekül játssza Rozsomák szerepét.

2015.03.31 tbandi1989

Minden idők egyik legjobb képregény adaptációja! Izgalmas. Ami számomra negatív, hogy ebben is a farkast hypolják.

2015.03.17 yakzah13

Nagyon jó lett, kedvenc részem az egész X-Men szériából. Ajánlom mindenkinek erősen! Quicksilver lassítós jelenete meg zseniális! Imádom.

2015.02.10 Geezaa911

Egy szó: X-MEN! Érdekes volt látni a szuperhősöket a jövőben, majd a múltban. Quicksilver ugyan szerepel majd Bosszúállók 2-ben is és jó lenne ha összehoznák a két univerzumot.

2015.01.04 RókaÚr

Semmi kétség afelől, hogy Az eljövendő múlt napjai az egyik legjobb képregény adaptáció, ami valaha készült. Bryan Singer most valami olyasmit tett le az asztalra, amit még sokáig emlegetni fogunk. Idén mindössze egy vetélytársa akadt, a Galaxis őrzői, de az elmúlt évekre visszatekintve magasan a mezőny fölé emelkedik.