Közösség

Vélemény:

 

57 És egyszer csak…

(2021)

És egyszer csak rájöttem, hogy ez tetszik...

 
indingo   2022.02.07 09:51
3

Sokat gondolkodtam, hogy minek kell egy egykor népszerű, lezárt sorozatot újrakezdeni. Tudom, pénz-pénz-pénz. Hogy igény volt-e rá, nem tudom, de örülök, hogy esélyt adtam az új évadnak. A szereplők megöregedtek, de ne felejtsük el, hogy bizony a nézők is. Az első rész végén történtek miatt féltem, hogy nagyon szenvedős lesz, de rá kellett jönnöm, hogy teljesen életszagú lett a sorozat. Bizony emberek elmennek, egykori barátoktól eltávolodik az ember. Más terület, más kihívás elé sodorja őket az élet, vagy egyszerűen csak megromlik. Viszont legyen bármilyen korú is az ember, ismerkedni bármikor lehet. Egy új barát mindenkinek jól jön. Egy új szerelem pedig a legváratlanabb helyről kopogtathat be az ajtón. Sosem késő változtatni, tanulni vagy mást akarni. Szerintem a sorozat haladt a korral, megmaradtak benne a régi "Szex és New York"-os jegyek. A karakterek továbbra is szerethetőek, a ruhák szemkápráztatóak és New York még mindig nagyon izgalmas hely, még ha a főszereplők bizony már korosabbak is. Nézi az ember a sorozatot, és egyszer csak azon kapja magát, hogy ez tetszik.