Közösség

Vélemény:

 

57 És egyszer csak…

(2021)

Egy igazi szar..

 
Zsuzsanna395645 Nézhetetlen  2023.06.26 12:14
0

Lelövöm a poént, de már láttam két részt a második évadból is sajnos. Olvastam a rendező nyilatkozatát az egész újragondolt sorozatról, de hiába próbálja menteni a dolgot azzal, hogyha rossz a sorozat, akkor is beszélnek róla, neki az is elég. Hát, amennyire szerettem az eredeti sorozatot anno, ezt annyira utálom, egyenesen nem tudom elviselni. Az eredeti is provokatív volt, de mindig olyan viccesen és sármosan tette, ez az új egyenesen undorító. Miért kell néznem, ahogy Miranda nyalja ezt az új félig pasit, vagy kit?Miért van a képembe tolva, felnagyítva az összes társadalmi gender kérdés? Nem is értem. Az új karakterekkel próbálták pótolni azokat a szereplőket, akiket sajnos nem lehet, annyira el lettek találva. Kik ezek az új, gazdag családok? Mikor és hogy jöttek? Unalmasak, semmit nem tesznek hozzá a történethez, de úgy egyik szereplő sem igazán, a sorozat csak úgy van. Minden hiányzik belőle, ami az eredetiben, de még a két filmben is megvolt: humor, sárm, történet, jó szereplők. Sarah J.Parkernek meg egyenesen már sajnos nem áll jól ez a szerep. Már nem áll jól neki ez a karakter szerintem, kiöregedett belőle. A poénoknak szánt hihetetlen gagyi jelenetek és párbeszédek csak tovább rontják az amúgy is szánalmas sorozatot.