Közösség

Vélemény:

 

29 Micimackó: Vér és méz

(2023)

Szupererős dagadt kfc-ből kirángatott ember micimackó maszkban öldögélnek, de a főszereplőt se tudjuk!

 
Yadamerin Nézhetetlen  2023.07.01 14:27
1

A film eleje egészen jó volt, a sztoriból sokat lehetett volna kihozni. Olyan, mint a Youtube-on egy scam videó: valódinak tűnik, de hazugság az egész. Itt pedig mit kapunk? Az elejét jól megcsinálták, utána átvált egy olyan filmbe, ami olyan, mintha nyolcadikos tanulóknak projektfeladatként egy horrorfilmet kellett volna csinálniuk. Effektusok elcseszve, jelmezek is kimerülnek egy maszkban, és a tipikus „tinik az elhagyatott placcon” klisé sem maradhatott ki a filmből. A készítők nem is foglalkoztak a sztorival, csak egy órán át kellett nézni, hogyan öli meg Micimackó egy egész bagázst. Ha megkérdeznétek tőlem, hogy ki volt a főszereplő, én nem tudnék válaszolni. Szerintem Róbert Gida lehetett, de ő csak a film 8%-ában láthattuk. Ha egy „a KFC-ből kirángatott, dagadt, maszkos férfik brutálisan ölnek meg embereket” filmet akarsz látni, hát itt van. A végét gyűlöltem a legjobban. Hatan jönnek rá, még el is ütik, de nem hal meg Micimackó. Malacka pedig csak három ütés. Röviden és tömören: ne nézd meg ezt a filmet! Engem is figyelmeztettek, nem hallgattam rájuk, de megbántam! A készítők a kevés munkából csak pénzt akartak szerezni.