2024.04.28 16:42 Juki-onna Nézhetetlen Olvasottság: 111x
2

Chihuahua

Manapság ritkán lehet látni jó horrorfilmeket!

Újratervezés!

Chihuahua

Nem lehet látni jó horrorfilmeket! Alig tudtam nyitva tartani a szemem, annyira unalmas a történet. Valahol azt olvastam, hogy aki fél a pókoktól, az ne nézze meg! Én tartok tőlük (mindentől, aminek több mint négy lába van: Woody Allen), ettől függetlenül nem bántom őket, hasznos kis rovarok. Megnéztem a filmet, és itt vagyok! Micsoda időpocsékolás volt! Alig láttam a főszereplő pókot! Furcsa volt az egész! Egy nagyi, aki horrorfilm mellett kötöget? (Ez nem normális. Az én Nagyikám csak az NatGeót nézte.) A filmben állandóan sikítozós embereket és nagy sajnálatomra házi kedvencek elhullását láttam. A főszereplő (számomra agresszív) kislány egy pókot betanít arra, hogy füttyszóra etesse és, hogy odamenjen hozzá. (Nem igazán szeretem az agresszív lányokat, egy lány legyen lány, egy nő legyen nő!) Azután a pók a befőttesüveg tetejét belülről kitekeri (haha), és elkezdődik az agyatlan ámokfutás. Már itt is látszik, hogy egy ostoba filmet nézünk! Kúszunk-mászunk egy társasház szellőzőrendszerében, ami talán félelmet keltő lett volna, ha a forgatókönyvíró és egyben a rendező, Kiah Roache-Turner olyan történettel áll elő, ami rémisztő! Nem volt mitől cidrizünk! Csak egy szimpla unalmas, horrorfilmek közé kategorizált film, ami említésre sem méltó! Persze a film végén láthatunk valami pókszerűséget, de 2024-ben ez egy horrorfilm? A főszereplő lány agresszív és utálatos, nem is kell róla többet írnom, ennyi is sok volt! A kiskutyát és a papagájt sajnáltam és a rovarirtót (Jermaine Fowler), akit állandóan odarángattak! Már tele lehetett a t*ke a lakókkal! A filmben volt egy-két jelenet, ami hasonlított az Alien 2. filmbeli jelenetekre. Ennél többre nem telik? A színészi teljesítmény nulla, a rendezés nulla, és a forgatókönyv maga a gyötrelem! A zenét meg sem hallottam! Nem akarom lelőni a poént (mert nincs mit), és lebeszélni a nézőket arról, hogy megnézzék! Biztosan vannak bevállalósak, akik nem sajnálják az idejüket erre a kritikán aluli alkotásra! Jó szórakozást!

56 Sting  (2024)

horror | sci-fi | thriller

Egy hideg, viharos New York-i éjszakán egy titokzatos tárgy zuhan le az égből, és betöri egy lepukkant lakóház ablakát. A tárgy egy tojás, és ebből a tojásból egy különös... több»

2