Közösség

Vélemény:

 

76 Túlélők viadala

(2013)

A nép lázadása!

 
Erik Csok   2023.12.28 22:41
0

Most néztem meg a filmet, és egyszerűen nem tudok mit mondani. Nagyon régen volt már ilyen, hogy úgy álltam fel egy filmről, hogy na ez... Ez rohadt jó volt! De most, ez így lett! Ez a film annyi mindenben egy egész királyság, hogy azt sorolni nem lehet. Én nem tudok belekötni, komolyan mondom. A történet, az izgalmas, érdekes, van társadalomkritika benne, a látvány első osztályú, helyenként brutális, de tényleg, és az a feszültség, amit tud teremteni, az valami leírhatatlan! A középen és a végén én tudtam izgulni, tátott szájjal néztem a történéseket, úgy meg tudott lepni a film helyenként, mert tényleg vannak olyan részek, amire az ember nem is számítana. És a színészekről még nem is beszéltem, márpedig ebben a filmben mindenki, és tényleg mindenki, szerintem fantasztikus! A karakterek is jól ki vannak dolgozva, Chris Evans pedig tökéletesen hozza a lázadó vezetőt. Tényleg nagyon tetszett nekem ez a film, és nem gondoltam volna, hogy ennyire fog, de mégis! Egyszer ezt a filmet mindenképpen látnia kell mindenkinek, nem csak azért, mert úgy alapból király, hanem azért is, mert egy képregény-adaptációhoz képest hordoz magában társadalomkritikát, nem is keveset!