Hatalom

Hatalom

Moc

Egy fiatal cserkészt eltévedt golyó öl meg egy prominens politikai személyiségek részvételével zajló vadászaton. A hírszerző szolgálat az ügy felgöngyölítése érdekében ráveszi a gyengélkedő Marus Steiner ügyvédet, hogy segítsen neki az ügyben.
Steiner munkája során számos szereplő –… Több

Hajdu Szabolcs
Bandor Éva
Hajdu Szabolcs

2024.01.19 Róbert

Prikler Mátyás szerintem ma az egyik legerősebb "hangú" rendező. A Hatalom megint csak nagyon markáns alkotás, ami egyszerűen megragadja a nézőt. Én nem tudtam szabadulni ettől a hangulattól még sokáig a film megnézése után sem.

2024.01.18 BullDogh

Számomra ez egy nagyon megrázó film volt, szerintem érdemes emésztgetni mindazt, amit látott az ember. Nem biztos, hogy könnyen rá lehet hangolódni, hiszen eleve nem egy könnyed szórakozást ígérő film.

A film 3 058 650 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 313 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

(2024. 02. 09.)
Politikus meglövi, átlagember megszívja
A szlovákiai magyar rendező, Prikler Mátyás új filmmel jelentkezett Hatalom címmel, ami akár egy klasszikus krimi-thriller is lehetne, ám hiányzik belőle a hős, aki megmenthetné az átlagembert, gonosztevők viszont vannak bőven. Több