A dzsungel könyve

The Jungle Book

2018.01.28 zsani

Nagyon szeretem ezt a mesét. Nagyon jó a története, és hatalmas tanulságokat lehet belőle levonni. Mindenkinek ajánlom.

2016.05.21 Vadgazda

Klasszikus Disney mozi amit érdemes megnézni. Ez még a hőskorból származik. Maguli és Balu története amúgy is igazán jól felépített és a rajzfilm ezt kiválóan adja vissza. Melegen ajánlott minden korosztálynak!

2015.10.30 fcbnandi

Egyik legjobb mese, amit gyerekkoromban láttam. Nagyon szerethető és aranyos kis története van. Minden gyereknek kötelező megnézi, aki még nem látta. Kihagyhatatlan

2016.04.28 angel001

WaltDisney csodálatos meséje, egy szerencsétlenül járt kisfiú, aki a dzsungel fogságában ragadt. Balu a medve,és Bagira felnevelik, óvják, segítik.Mese ahol a vadállatok nevelik fel a gyermeket és óvják a tigristől

2019.06.18 Zsolti01

Jó lett, egy igazi klasszikussá vált. Nekem bejött, főként a zenék és a táncok miatt, de a története is jól meg lett írva és a karakterek is szerethetőek.

2017.01.01 Lost Silver Book

A régi készítés elleére olyat alkotott a Disney, ami szerintem soha nem fog kimenni a gyerekek KEDVENCEIM listájáról. Nagyon szép karakterek. Ha jól tudom ezután készült a híres Balus sorozat is, ahol ugyanezek a karakterek, kicsit megtartva a szemé... Több

2017.03.20 Zenta

Egyik kedvenc Disney-rajzfilmem lévén természetes dolog, hogy jár a maximálisan adható 5 csillag ennek a filmnek. Elképesztően jó rajzok, szuper betétdal, bájos történet.

2015.06.17 Miss Rika

Egyik kedvenc Disney mesém a sok közül. A sok klasszikus mesét gyarapítja ez is. Hihetetlen jó a történet és a mai napig megállja a helyét. Kicsiknek, nagyoknak egyaránt tökéletes kikapcsolódás.

2015.06.30 Enccso

Gyerekkorom egyik kedvenc és meghatározó meséje, kívülről tudtam szinte az egészet. Nagyon szeretem az összes karaktert, és mint minden Disney mese fontos tanulságokat tartalmaz.

2017.03.21 Péter

A Disney klasszikusok egyik legjobb darabja, aminek a betétdalát gyerekek és felnőttek milliói ismerik fejből. Nagyon kedves, bájos kis történet, kedves karakterekkel.

2016.12.08 Pappcsino

Ki az, akinek elsőként nem az "Amíg van, egy-két jófalat..." kezdetű dal jut eszébe A dzsungel könyve kapcsán? A mai napig kívülről fújom a szövegét, olyan sokszor láttam a filmet. Nagyon jó zene, bájos, szépen kidolgozott szereplők.

2015.08.07 Peeves112

A karakterek, a történetvezetés, a zene minden nagyon együtt van! A helyszín, a látvány, a zene, és a színészek előadása mind csak emelik eme remek filmet. Bátor szívvel ajánlom!

Ha akad 1 2 jó falat :p Szeretem :) Néha elgondolkozom hogy a Tarzan vagy a Jungel könyve a jobb-e :D És arra jutottam hogy mind a kettő a maga módján aranyos mese :D

2017.05.22 NLHF

Egy egyedi történet a Disneytől elvárható színvonalon kivitelezve. Tökéletes karakterek, gyönyörű rajzok, fülbemászó dallamok. Nem unalmas felnőtteknek sem.