Bron/Broen

Dietrich Hollinderbäumer
Ellen Hillingsø
Ellen Hillingsø
Anette Lindbäck

A híd című misztikus sorozat központi témája egy politikusnő holtteste köré épül. Az áldozat testét kettévágták és pontosan a svéd-dán határon, az Öresund-híd közepén helyezték el, így mindkét ország nyomozói illetékesek az ügyben.

(erare)

Ország: Svédország, Dánia
Premier (HU): 2013.04.09.

2023.06.21 Gladiator

Szuper

Nagyszerű történetek, izgalmas és nyomasztó, mégis szuper.

2021.12.07 Emmersson

Remek, majd jó... de kifárad

Összességében jó sorozat volt. Az első 2 évad erős, 10/9-es, de miután Saga Norén mellől kiesik a férfi nyomozó, halványul.

2017.08.23 Deku

Az első részen sem jutottam túl, mint ahogy előttem is írták már tényleg nyomasztó és sötét hangulata volt a sorozatnak. Nem voltam vevő akkoriban erre a hangulatra.

2020.08.22 dailyfilmsan

Egy nagyon gyengén indító de részről részre egyre erősebb krimi sorozat a svédektől és a dánoktól egyaránt. Ez a megosztottság kiemeli még így is a sok közül. Számomra Saga karaktere túl erős volt de ez is minden más a végére minden egyes résszel fin... Több

2023.03.26 trixxy

Már az első rész megvett kilóra. Nem tudtam abbahagyni, pont kellően nyomasztó, de fordulatos és rendkívül izgalmas az utolsó percig. Bátortalanul álltam neki, mert skandináv sorozatot még eddig nem igazán néztem, de ez meghozta a kedvem. Sok ilyet még! :)

A Sveriges Television arról számolt be, hogy 2013 novemberéig az első évadot 134 országban sugározták. 2014 februárjában a Daily Telegraph jelentése szerint 174 országban volt a képernyőn a sorozat.Szerző: dailyfilmsan

A Saga Noren által vezetett autó egy 1977-es amerikai Porsche 911S. Szerző: dailyfilmsan

A hegek Sofia Helin ajkán valósak. Egy fiatalkori kerékpáros baleset eredményei.Szerző: dailyfilmsan

Saga eredetileg az 1. évad 9. epizódjában meghalt volna, ám népszerűsége miatt a gyártók felülbírálták az írókat.Szerző: dailyfilmsan

Értékelés: 9.7/10
(2018. 04. 20.)
Remekmű. Nem egy hollywoodi képvilág, ahol mindenki szép és jó és a helyszínek is mesések, hanem realisztikus. Hangulata és cselekménylánca kiválóan összerakott. Ha könyv lenne azt mondanám rá, hogy nem lehet letenni. Így csak azt, hogyha valaki nem a tévében nézi, akkor igen gyorsan azon veszi magát észre, hogy indítja egymás után az epizódokat.... Több
Riválisok
13 parancsolat