A holnap határa

Edge of Tomorrow

2017.08.01 czigler.nora

Esélytelenek nyugalmával ültem le megnézni, de végig lekötött és izgalomban tartott. Teljesen jó kis film! Jók a színészek, a sztori és a látvány is.

2018.12.10 iq.csabi

Brutálisan jó akció film. Jó alakítások, jó sztori semmi nem hiányzik a filmből. Nagyon profi.

2020.05.08 Róbert Molnár

Alapjáraton szeretem azokat a műveket, ahol idegen civilizációk mennek neki a Földnek...viszont erről a filmről valahogy mostanáig nem hallottam. Az IMDB értékelése keltette fel bennem a kíváncsiságot, mivel aránylag magasan jegyzik a voksoklók. Nem ... Több

2015.06.10 macskulare

Mindenkinek csak ajánlani tudom a filmet. Azon kevés Tom Cruise alkotások között van amik tetszettek is nekem (pedig nem sok olyan filmje van ami bejött). Látvánnyal nincs semmi baj. Sztorira lehet mondani, hogy a vége felé némileg össze csapottá vált de ha az ember odafigyel rendesen teljes mértékben érthető az egész.

2017.01.23 Olivér Rózsa

Remekül sikerült film. Nem is nagyon tudok ehez hasonló filmet mondani. Tom Cruise meg hozza a tipikus karakterét :D Max pont nálam

2019.02.01 Érdeklődő

Izgalmas.

A történet alapötlete egyedi, de a körítés már hasonmás, de ettől eltekintve egy nagyon jól kidolgozott mozgóképet láthattam. Tom Cruise it is hozta a pörgős alakítását, ahogy az elvárható tőle. Valószínűleg, többször is neki fogok rugaszkodni az események felelevenítése végett.

2015.05.11 hejnekem

Tisztességesen szórakoztató, kreatív ötletekkel van tele. Jelen van benne néhány váratlan humor rész is. Egy jó film, amit kicsit kilép a különleges cselekményével a már megszokott akciófilmek sokaságából.

2020.08.21 Maver17

Nagyon jó Sci-fi és remek színészi alakítások!Alapmű :)

2015.10.29 fcbnandi

Elkezdtem nézni ezt a filmet, de teljesen mást vártam tőle, amit kaptam. Nem kaptam rosszat, sőt... nagyon tetszett a film. Az elején nem tudtam, hogy mi miért történik, de aztán rájöttem. Tetszett

2016.08.13 tvmérnök

Az elején kicsit furcsán kezdődik és kell pár perc mire az ember rájön ,hogy mi is a helyzet . De utána szerintem hozza az akciót. Izgalmas, pörgős , látványos és elgondolkodtató is. Bár a végét én máshogy zéártam volna le , de így is tetszett.

2015.10.07 AE1205SB

Azt kell mondjam: kellemesen csalódtam! Előzetes kritika olvasgatások hiányában egy tipikus mainstream cgi sci-fire számítottam, de helyette egy jól kidolgozott történetet kaptam sok humorral, és akcióval.

2015.07.11 moony5972

Túl sokat vártam tőle talán ez lehetett a baj. Nem ad egy hihetetlen nagy szórakozást és a jelenetek is elég laposak, erőltetettek. Talán egyszer megnézhető és kész.

2018.03.26 Rendszergizda

Nem egy kiemelkedő sci-fi. de maga film alap ötlete elég érdekes. Kicsit olyan, mintha videojátékokból emelték volna ki ezt újra éledős dolgot. Egész jól be tudtál illeszteni filmbe.

2018.06.18 schvarz

Nem rossz film, de már kissé unalmas a téma, sok hasonló filmet láttunk már mostanában. Mindenesetre a színészek alakítása profi, színvonalas a történet!