A holnap határa

Edge of Tomorrow

2017.06.03 Plisetsky

Elég érdekes témát dolgoz fel. Nagyon ötletes hogy mindig ugyanakkor felébred és kezdheti újra a napot. Csak ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy mi történt ott ahol ő meghalt? :D Na, de a filozófiát eltéve egy nagyon izgalmas film volt, amilekötött teljesen. De vmi akkor se fogott meg benne annyira hogy 5/5-öt adjak rá :D

2015.03.08 Rayman102

Nekem tetszett a jó történet és a látvány miatt. A kellő poén mennyiség is megvan benne. Én jól szórakoztam, de azért a klasszikus scifikhez nem lehet hozzámérni.

2017.03.06 Acropolis

Kategóriájában egészen jól sikerült film. Tom Cruise nagyon jól, hitelesen és meggyőzően alakítja a karaktert. Végig izgalmas és nagyon látványos a film.

2016.11.06 goat2000

Ez egy modern sci-fi,amely szerintem nem lett a legjobb. Ezek az időbeli ugrálások néha nagyon zavaróak lettek. A főszereplők pedig nem olyan szimpatikusak.

2015.06.15 smith

Igazi hollywoodi szuperprodukció. A látványvilág felső kategóriás és az összkép is méltó egy top filmhez. Az egyetlen amit negatívumként feltudok hozni, hogy az ismétlődő jeleneteket (az elején, amikor mindig újra éli az előző napot) kezdtem már kicsit unni.

2015.04.25 adibandii

Nekem egy élméyn volt a film.Tom Cruise és Emily Blunt tökéletes választás volt a föszereplők eljátszására.Én egy percig sem untam a filmet,tele volt akciókkal,ami érdekessé tette a filmet és a sztorit is imádtam.

2019.02.07 vyctoria79

Kétkedve ültem le megnézni, nehezemre esett Cruise-t elképzelni a főszerepben. De mint kiderült, ez egy igen érdekes sci-fi film, és Tom Cruise meglepően jó a szerepben. Látványos jelenetekkel tűzdelt, de ugyanakkor kissé elgondolkodtató is.

2018.03.27 NRD

A film története egyedi, kiszámíthatatlan. Még sosem láttam ehhez hasonlót, ami akció, egy kicsit romantikus és egyben fantasy. Ezek a robotruhák videojátékba illőek.

2016.05.21 Gecko

Kicsit többet vártam ettől a filmtől is de azért nem volt rossz. Érdekes felvetés,hogy mit csinálnák ha mindig ugyanazt a napot élnénk át , csak mindig egyre többet és többet tudnánk az adott napon elérni. Emellet persze akciódús és izgalmas is. Csak le lett spoilerzve rendesen.

2017.02.10 Enjoy

Misztikus thriller kategóriában a jobbak között van a film. Végig izgalmas és érdekes. Fantáziadús, elgondolkoztató a története. Érdemes megnézni, nekem nagy élmény volt.

2015.06.22 ElfRider

Király film. A sci-fikért nem vagyok oda, de ez bejött. Jók a karakterek és a harci eszközök. Látványos csatajeleneteket láthatunk. A férfi és a női főszereplő nagyon jól összepasszol.

2015.03.23 Adell89

Nálam betalált a film 9 pontért.A női főszereplő is jó volt így, mégha sokaknak nem is tetszett. Michelle Rodriguezre irt kötekedő, kihivó, poszt-apokaliptikus Xena-amazon karaktert egy vékony/szelidebb maca játsza.Persze Tom is hozza az elvárt szinv... Több

2022.03.09 Lalee19

A Szakurazaka Hirosi YA-könyvéből készült blockbuster az elmúlt évek egyik legjobb ,nagyköltségvetésű szórakoztatóipari terméke, ami landolt a mozikban. Hiába néztem már meg többször egy percet nem unatkoztam rajta. Tom Cruise garanciát jelent az igé... Több

2017.10.21 veresszsoltika

A három név: Samuel L. Jackson, Tom Cruise és Emily Blunt nálam garanciát jelentenek a sikerre! Nagyszerű karakterek, klassz film, nagyon jó rendezés.