A szobatárs

The Roommate

2022.08.21 Takiyeahell

Hát-hát, szerintem lehet tudni, hogy mit kell várni tőle. Én véletlenül találtam meg, amúgy pihenésképp valami gagyibb/átlagos horrorfilmet kerestem, és erre tökéletes.

2016.12.30 HercegPeter

Egyáltalán nem mondható horrornak, még thillernek is alig. Az alapötlet jó, de minden más nagyon gyenge. Logikátlanul viselkednek a színészek, ami még Rebecca-nál érthető is, de a többieknél semmiképp. Kár volt időt áldozni rá.

2017.04.18 indingo

Egyszer meg lehetett nézni, már láttam valami hasonlót korábban. Sokat nem szabad tőle várni az biztos.

2019.05.31 Ms. Akárki

Egész jó thriller. Az alapgondolat jó volt, hogy egy antiszociális lányka beleszeret az szobatársába a kollégiumban és csak magának akarja. Jó lett volna mélyebben megismerni a szereplőket, nem csak így felületesen. Akkor talán ijesztőbb lett volna a film. A szereplőgárdát nagyon jól eltalálták.

2018.12.08 harnas1207

Nem volt rossz, de nehéz lenne dicsérni. AZ ötlet ügyes, de a kivitelezés gyenge. A szereplők szintén.

2019.05.06 petraszab

Sablonos és kiszámítható történet, de a legfőbb baj hogy semmi izgalom nincs benne.

2020.02.18 Di Canio

Jobbat vártam, de elég unalmas, nem igazán éri meg időt pazarolni rá.

2016.02.02 moov18

Ellentétek

A történet elég megkapó. Veszélyesen személyiségzavaros, megrögzött, skizofrén lány, és a szöges ellentettje: egy ízig-vérig épp eszű, egészséges, pozitív világszemléletű lány. Mindketten egy szobában, kollégiumi szobatárs címszóval. Hát, mit is mond... Teljes kritika

2015.06.07 Mr. Z

Nem dobtam el az agyam. Egész jó lett volna a sztori ezt elismerem. Azonban valahogy mégis olyan katyvasznak tűnt inkább. Pedig igazán több is kihozható lett volna belőle. Kár érte. Így max 3-as

2016.12.09 Pappcsino

A film eleje meglehetősen gyenge és nagyon lassan indul be, de egy idő után egész jó kis film válik belőle. Szerintem egy kicsit alul van pontozva, nem olyan rossz ez, mint ahogy a kritika mondja.

2015.02.12 kurrek

Egy igazán remek film kerekedett ki a történetből. A Szobatárs nézésekor sokszor nem tudtam, hogy most ki-kicsoda és mik az okai, néha azt hittem, hogy nem is a főszereplő a probléma forrása, de persze a végén minden kiderült. Leighton alakítása páratlan. A film 5/5.

2016.04.11 GregBald

Horrornak semmiképpen sem horror, maradjunk csak a dráma, thriller besorolásoknál, így senki se várjon tőle oltári nagy rettegést, vérengzést. Végtelenül egyszerű, könnyed mozi, mely olyan témát dolgoz fel, ami akár valóságos is lehetne. A történet s... Több

2015.01.27 Cintii9913

Eszméletlenül jó film, egy megrögzött szeméyiségzavaros lányról... egy őrült lányról... :) nem lennék a szobatársa :)