A végzet ereklyéi: Csontváros

The Mortal Instruments: City of Bones

2016.09.24 szisziszabo

Tök jó film. Izgalmas, és a végén a fordulatok, nagyon váratlanok. Tudom ajánlani mindenkinek, aki szerette könyvet, de ha nem olvasta és szereti a fantazit, annak is tetszenifog

2015.03.05 ifek

Elcsépelt, alsókategóriás film, silány sztori.

2015.02.21 makikaki

többet vártam ettől a filmtől, de elég gyengécske lett. A karakterek laposan és erőletettek. Nem kötött le a játékidő, egyszer megnézhető ugyan, de többször szerintem felesleges

2018.07.06 migoras

Ez valami borzasztó. A film nem képes megszerettetni a szereplőket, ami hatalmas probléma. Sőt, egyenesen ellenszenvesek a film pozitív karakterei. Úgy éreztem magam, mint az Alkonyat filmek esetében. Clary esetében nem figyelhető meg semmilyen karak... Több

2015.02.09 kingakosztyu

Utálom, hogy egy csillagot kell adnom neki. Mert ez a könyv sorozat, maga a csoda, egyszerűen a mindenem. És ez a film...a lehető legrosszabban sikerült, aki nem olvasta, az csak ült és nézett, hogy ez most mi. Összekeverték az első két könyv történe... Több

2019.07.05 Lallancs

Biztosan lesz olyan is, akinek tetszik majd ez a film, manapság elég népszerűek ezek a csillámvámpíros, satöbbis alkotások. Komolyra fordítva a szót, ez valami felháborító és egyszerre hihetetlen. Nem ismerem a regényt, de feltételezem, hogy abban van némi következetesség, nem úgy ezt a nevetségesen hányadék kaland-horrort.

2017.01.11 Szerzsi

A film teljesen jó. Egészen addig amig a könyvet el nem olvassuk. Sajnos a történet a film végére teljesen el lett rontva. Továbbá azt sem értem, hogy miért nem készül el a többi rész. Nem a filmmel volt a baj a bevételeknél, hanem a reklámmal. Szemé... Több

2015.04.17 Abdul

Többet vártam!!! (Sokkal többet!!!) Annyi irányba el lehetett volna vinni de ez a számomra fostól csak egy minimálisan volt jobb! De hát kinek a pap, kinek a papné! Nekem a lánya!!! Bár sajna (Még!) nem olvastam de biztos vagyok benne, hogy klasszisokkal jobb mint a film!!!

2015.04.17 Lynn

Imádom a könyvet, a filmet is akik szeretik a fantasy és fan-fiction filmeket csak ajánlani tudom

2017.06.29 Dóri

Kár, hogy nincsen folytatása! Ezért kezdtem neki a könyveknek! Hát mit ne mondjak nagyon jó a történet. Aki kedveli ezt a világot, az mindenképpen olvassa végig a könyveket, nem fog csalódni!

2018.11.22 Sniki2004

Nem olvastam a könyvet, de után meg fogom tenni! Igaz tényleg zavaró, hogy a szerelmi szál nagyon elvarratlan maradt és ez szerintem sok embert rajtam kívül is zavar. ezt leszámítva irtó jó film volt. Nagyon gyanús, hogy ezt még többször újra fogom nézni!