A Wall Street farkasa

The Wolf of Wall Street

2015.05.15 mártilány

Kimondottan szeretem Scorsese filmjeit, most először nem értem, hogy mire ez a nagy felhajtás. Azt elismerem, hogy megvan a maga hangulata és humora, és persze a szereplőgárdára sem lehet panasz (bár DiCapriot inkább negatív értelemben emelném ki, et... Több

2015.03.23 antoska

A film nagyon ütős :D nem erre számítottam, de mikor vége volt a mozinak, agyaltam a történésekről. mindig volt vmi, Leo karakterét és színészi játékát nem lehet megunni.

2015.03.17 kotipeter

Istentelenül jól szórakoztam ezen a filmen. DiCaprio alakítására nem találok szavakat, annyira jó volt. Ilyen poénokat és állatságokat kitalálni... nagyon ütős. Többször nézős.

2015.03.13 [email protected]

Szerencsére nem lett rosszabb, mint amit vártam, de elégedett így sem vagyok. Jó a történet, jó a színészi játék, de a film végére hiányérzetem volt.

2015.03.12 napsugár'

Az utóbbi időben egy kicsit fájlalom, hogy az amerikai filmek egyre többször a becstelenséget viszik filmre. DiCaprio viszont szenzációs, ebben a filmben vannak részek amikor egyfolytában brillirozik. Nehéz összegezni a véleményem, de inkább csak egyszer nézhető.

2015.03.09 napraforgó1

Moziban láttunk először és azóta még nagyon sokszor. Nagyon tetszik, remek film, remek történet. Tanulságos!! Mindenképp meg kell nézni, ha még nem láttad!

2015.03.08 meditke

A film érdekes lenne de nagyon hosszú és vannak részek ahol kimondottan lankad a figyelem és vontatottá válik, emiatt nekem a középszerűségbe süllyedt, pedig nagyon vártam.

2015.02.28 norbikess

Imádom! Leonak ezért az alakításáért egyértelműen oda kellett volna adni a szobrot, de az Akadémiának ez a téma(drog,szex) túl "sok" volt. Az egyetlen hibája talán az, hogy elég hosszú, egy kicsivel rövidebben is el lehetett volna mesélni ezt a történetet, de sebaj, egyáltalán nem unatkozik az ember.

2015.02.17 strauboli

Nem egy tipikus Scorsese-mű, de imádtam. Kicsit hosszú, de megéri végignézni. Leo lassan már tényleg megkaphatná a szobrocskát. Kiérdemelte.

2015.02.13 LAlexa23

Nekem kicsit csalódás volt a film. Szex, Pia és Drog. Nem jött át.

2015.02.06 Gabor84

Pénzügyi témában a legjobban dolgozza fel a témát és még ráadásul rohadt vicces! :)

2015.01.31 Fakesz

Tégla szerű csavaros filmre számítottam, agyatlan végtelenül vicces filmet kaptam nem bántam meg :)

2015.01.27 Tresor

Ez a világ a legjobb vígjátéka :D

2015.01.24 Emil444

Mindenkinek ajánlom, megéri a 3 órát, hatalmasakat lehet röhögni rajta és a történet is kellően kacifántos...sokkal érdekesebbé teszi, hogy igaz a történet.