A Wall Street farkasa

The Wolf of Wall Street

2015.01.22 Dorika94

Lehet, én voltam rossz passzban, de nekem három óra kínszenvedés volt :) Mártilánnyal egyetértve: én is szívesebben vettem volna ez utóbbi forgatókönyvet, mert így egy hatalmas szürreális lufi volt az egész film, várod, hogy kidurran... De nem.. Szép... Több

2015.04.03 picibaba

Van benne humor, dráma, rengeteg ÉLET, mocsok és persze szex is... Teljes, kerek sztori, a végén mindenki elnyeri méltó jutalmát.

2015.03.31 lizidavid2010

Ettől unalmasabb filmet már nagyon rég nem láttam... ha kivágnánk a parázna és drogos jeleneteket, akkor talán maradna úgy 45 perc a filmből, és nem érdekel milyen igaz történet alapján készült, meg az sem, hogy ilyen magas pontszáma és nem tudom hány díja van, szerintem még egyszeri nézésre se érdemes...

2015.03.30 jégvirág

Remek film, érdekes, vicces és DiCaprio alakítása is sokat hozzá tesz. Hosszú volt, de mégsem éreztem vontatottnak, mint a legtöbb 2óránál hosszabb filmet. Mindenképp érdemes megnézni!

2015.03.19 Vanessa

Nagyon szórakoztató a film, egy egyedülálló élettörténetet, életstílust mutat be. pörgős és egy percig nem unatkozik az ember. Emelett jó poénokkal teli. Ajánlom mindenkinek.

2015.03.17 Joachim

Szerintem kicsit eltúlozták ezt a filmet. Kicsit sok benne a hülyeség, de ettől eltekintve Leonardo DiCaprio nagyon jól játszotta a szerepét. Valamint elég hosszú volt, lehetett volna sokkal rövidebb mert egy idő után unalmassá vált.

2015.03.01 edelenyberes

Amekkora felhajtás övezte a filmet, akkorát csalódtam benne. Valószínűleg pont azért, mert legalább akkora elvárásaim voltak vele szemben. Jó dolognak tartom, ha nem csupán másfél óra egy film, de ha már 3 órás akkor töltsék is meg tartalommal és ne ... Több

2015.02.23 joker

Hát nem tudom mikor röhögtem ennyit utoljára. Szédületes, hogy Scorsese mennyire képben van minden egyes műfajban. DiCaprio, Hill, de inkább mindenki zseniális, és ha ugyan kicsit túl hosszú is az egész, a szín tiszta őrület kézzel fogható és elképesztően szórakoztató is.

2015.02.13 eni20121004

Nem rossz, nem rossz, de összességében valahogy annyira mégsem élveztem. Kicsit elnyújtották, a 3 órát picit hosszúnak éreztem. A film egyébként tanulságos.

2015.02.11 Aziren

Nekem nem igazán tetszett ez a film. Másfél óra után elkezdtem unni, igaz a végére kicsit felpörgött, mikor jöttek a gondok, de valahogy nem tudott lekötni. DiCaprio viszont tényleg jól hozta a folyton betépett kissé elmebeteg brókert, azt meg kell h... Több

2015.02.09 attyla999

Nagyon megfogott ez a film, a humora egészen kiváló. A DVD lemezt már megvásároltam még a megjelenéskor, aki még nem látta, készüljön fel, hogy 3 órás, de minden percét megéri.

2015.02.01 sharpshuta

Nagyon sokan istenítik ezt a filmet, én úgy érzem életem legrosszabb filmjére vettem meg a mozijegyet. A fele pornó, a másik fele meg arról szól, hogy hogyan alakít a pénz és a siker egy átlagos, normális férfit egy öntelt, önző, erkölcstelen emberré. Engem nagyon lehangolt.

2015.01.29 riita19

Ez egy nagyon szuper film! Nem tűnik egyáltalán hosszúnak. Jók az alakítások és érdekes bepillantást nyerni ebbe a világba.

2015.01.26 DorinaBakos

Az egyik kedvenc szinészem Dicaprio. Tőle várható módon hatalmasat alakít ebben a filmben is. Az igazi "mai életstílust" mutatja be, hisz a nagyvilágban ez folyik. A pénz, a szex, a drog. Sajnos vagy nem sajnos, ez a film az igazságból indul ki. Többször is megtudnám nézni!