A Wall Street farkasa

The Wolf of Wall Street

2015.03.23 Adell89

Összevisszaság? Én nem tudom, hogy mit kell ezen a filmen érteni, vagy követni, de ez egy igen jól sikerült film, hatalmas színészi játékokkal. Nem akar sokatmondó lenni, nem kell mondanivalót sugároznia, egyszerűen szórakoztató.

2015.06.10 Skarsh

A Wall Street farkasa a tavalyi év legjobb alkotása szerény véleményem szerint. Egy vérbeli Scorsese film, a szereplők zseniálisak, a történet pedig azonnal magával ragadja a nézőt. Már a nyitójelenet megér legalább egy misét. Leonardo DiCaprio több jelenetéért is megérdemelte volna az Oscar-díjat.

2017.05.02 Wolowitz

Ez a film egyáltalán nem jött be nekem. Próbáltam pártatlanul nézni de egy idő után elérte azt, hogy nagyon unjam a filmet épp ezért inkább csak átpörgettem rajta. Humor mentes és unalmas.

2017.12.01 Imlah

Erőltetett, túlságosan száraz, unalmas film volt, annak ellenére hogy a téma nagyon is izgalmas és jó választás. Csalódás volt, DiCaprio szereplése sem győzőtt meg, pedig kedvelem a színészt!

2017.07.04 gerda

Jó film, a megszokotthoz képest más élethelyzetet mutat be, jók a színészi alakítások. Kicsit hosszúra sikeredett film de ki lehet bírni hogy valaki egyszer megnézze.

2015.03.31 Henczi

Annak ellenére, hogy egy akció-dráma szerűségre számítottam és inkább egy életrajzi történetről van szó, nem csalódtam. Egy érdekes világot és élettörténetet mutat be. Hosszú film, de ennek ellenére nem unalmas. Szókimondó, kemény és ettől lesz remek film.

2015.03.24 szafffy

Nagyon hitelesen alakítja az őrült, mindenre elszánt bróker, majd gazdag cégtulajdonos karakterét. Minden háttérbe szorul a hatalomvágy miatt. Tanulságos, bizarr és mocskos.

2016.08.24 Emma109

DiCaprio zseniális. Mondjuk hihetetlen, hogy szinte az összes filmje végén elpatkol.

2015.08.20 Filmzabáló

A Wall Street farkasa egyértelműen világraszóló, kiemelkedő alkotás, az év egyik (hatodik) legjobbja, sokáig emlegetni fogják. Egy velejéig bűnös szórakozás, és azért egy 70 éves rendezőtől ilyet…, hát nem semmi.

2015.06.30 BuBu

Annyira jó ez a film! Különleges, szórakoztató és hihetetlenül jó poénokkal el látott, nem sokszor szokott ennyire tetszeni egy életrajzi film, de ez nagyon jól sikerült, Leonardo DiCaprio pedig fantasztikus!

2015.06.29 Enccso

Fergeteges a film, nehéz megfogni, hogy miért, de nagyon szórakoztató. Kicsit mondjuk hosszú volt szerintem, ki lehetett bírni, de azért ijesztően hangzik az a 3 óra...

2015.04.18 KeriPeti

Régen röhögtem ilyen sokat egy filmen, mint ezen. Nem egy tipikusan vígjáték, de annyira őrültség van benne, hogy az eszméletlen. Természetesen mindehhez kellett DiCaprió hatalmas színészi tehetsége is. Zseniális film.

2015.02.18 Norcsi59

Dicaprio egyik legjobb filmje. Nincs mellébeszélés, a valósagot mutatja be, izgalmas formában. Egy sokak számára elképzelhetetlen életet mutat be. Ajanlom mindenkinek aki még nem látta.

2016.12.19 film kedvelő

Szerintem Martin Scorses eddigi leggyengébb filmje. Nem szól másról csak, hogy csak Dicaprio kit dug meg és milyen hangosan tud üvöltözni. Bár a valós életből vett mégis, ha ezt nem tudnánk egy mesének számítana.