A Wall Street farkasa

The Wolf of Wall Street

2016.11.22 csocsicsoda

Nálam DiCaprio már itt Oscart kapott volna ő nem tud hibázni, mindig az ő karaktere a legütősebb, maga a film csak egy négyes.

2015.10.31 katalin19

Ebben a filmben tényleg a hatalomról a pénzről szól minden. Viszont ezért is nagyon menőnek tartom Dicaprionak ezt a filmjét is. Figyelem felkeltő, ahogyan az ember elindul szegénységből a csúcsig. Tetszik, hogy itt keverednek az akciótól a vígjáték... Több

2015.06.29 macikutya

Imádom Leonardo Dicaprio filmjeit, eddig egyikben sem kellett csalódnom amikben ő szerepelt. Ez a film meglátásom szerint az egyik legnagyobb alakításai közé tartozik , persze még mindig csak a Titanic után. Nagyon tetszett, hogy nem sablon témát do... Több

2015.06.01 *tünde

Nagyon jókat röhögtem rajta és fel sem tűnt, hogy 3 órás. DiCaprio rettentően jól alakít, Jonah Hill a szokásos őrült szerepben hozza a formáját.

2016.07.27 Karolyka

Nagyon klassz film lett, peidg elsőre nem győzött meg. Nem nagy elvárással ültem be a moziba, főleg csak leonardo dicaprio miatt néztem meg és a többi neves és klasszikus színész miatt, de ez nagyon ott van a szeren. Jól elkapták az egész hangulatát.

2015.10.20 J.Fatime

Agyrém ez a film,mi ez.Nem is értem. 3 órás drogos ökörködés. Jó hozzáteszem,hogy a színészi teljesítmény egytől egyik kiváló. Biztos,hogy a történet se lehet unalmas annak aki megérti ezt a pénzes világot. Nekem sajnos nem jött át,még szerencse,hogy... Több

2016.01.29 dóri

Egy percig sem unatkoztam rajta. A történet már önmagában képes felkelteni az ember érdeklődését, de mindez semmit sem érne, ha nem lenne ilyen jól megkomponálva az egész.

2015.12.29 Luxury

A sok sok pozitív vélemény ellenére miért van az, hogy szerintem ez egy szörnyű és időpocskoló film. Nekem egyszerre idegesítő és brutálisan hosszú. A poénokon nem tudok röhögni, inkább csak felidegesítem magam. Valamiért nem látom át a lényegét, de biztos én vagyok a hibás.

2015.11.24 S.Marika

Egy biztos ennek a filmnek nem én vagyok a célközönsége. Kétszer próbáltam végig nézni de a gazdag bunkó Leo karaktere már nem tetszett. Ez a folyamatos betépett állapot sem jött be. Majd az,hogy nagyon sokat kellett agyalnom egy egy résznél az is el... Több

2015.06.23 Newyqrk

A film nem tetszett amit képvisel az pedig igen. A gazdagok határtalan idiótaságát amit bemutat tökéletesen. Nem ajánlom csak ha érdekel az ilyen

2015.03.25 kocoska20

Durván mutatja be a hatalomvágyból éhes világot, a pénz hatalmát. Durva, naturalisztikus film. Jók a mimikák, a színészek, főleg diCaprio nagyon hiteles.

2015.01.28 Balu

Nekem sajnos nem jött át!Túl hosszú,a végére már nagyon untam!Egy-két jó poén volt benne és ennyi!Nem fogott meg!

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Nekem csalódás volt a film, mert inkább dokumentumfilm jellegű és nem pedig ez izgalmas történet. Tulajdonképpen egy élettörténetet mesél el, de túl sok benne az elbeszélés.

2015.10.25 Manyi

Talán azért számítottam egy kicsit jobbra mert nagyon beharangozták a filmet. Mindenesetre egy egyedi humorú különleges életrajzi film. DiCaprio Megérett erre a szerepre.