Amerika Kapitány: A tél katonája

Captain America: The Winter Soldier

2017.05.02 Wolowitz

Remek folytatást kapott az Amerika Kapitány ennek a filmnek a képében. Szerintem semmi hiba nem volt, a történet erős és izgalmas, a látvány csodálatos még mindig. Marvel rajongóknak kötelező.

2016.04.27 ukla

Ezsméletlen komoly Marvel film.Tele sok akcióval ami egy igazi csavarokkal teli történettel rendelkezik.Robert Redford jó választás volt mint a nagy cselszövő.Az új karakter Sólyom is szórakoztató volt.A zene kellemes volt.Imádtam a végső harcot.A Marvel ismét egy nagyot tett le az asztalra

2015.06.16 Miss Rika

A tél katonája talán kissé erősen próbál túlnőni az első részen. Hibának csak ezt tudnám felhozni ezen kívül egy remek Marvel film ez is akárcsak a többi.

2015.08.20 Filmzabáló

az Amerika kapitány második része egy kihagyhatatlan klasszikus, ez már most kijelenthető. (Még abban is eredeti, hogy nem fektet nagy hangsúlyt a szerelmi szálra.)

2015.06.19 szune40

Kissé laposabbnak éreztem a második részt az elsőnél. Azonban még így is igazán jó volt. Kíváncsian várom a folytatást. Maga a sztori úgy ahogy rendben volt és szerencsémre nagyon nem kellett csalódjak ebben a Marvel filmben sem.

2015.06.11 veszi.peter

Azon kevés (Marvel) filmek egyike, amelyiknek a 2. része jóval jobb lett, mint az 1. Nekem az kimondottan nem tetszett, ezt viszont imádtam. Mintha egy politikai thrillert nézne az embert. Kicsit a Batmant juttatta eszembe, hogy mintha nem is egy képregény filmet néznék. Ezt ennél éreztem még.

2015.04.19 KeriPeti

Az Amerika kapitány az a Marvel film, aminek a 2. része sokkalta jobb lett, mint az első. Nekem már az is tetszett, de ez lényegesen jobb lett. Olyan érzésem volt a film nézése közben, mintha nem is Marver-szuperhősös filmet néznék,hanem egy krimit/thrillert.

2015.11.14 Regi82

Rémesen unalmas, összetákolt, tucatfilm, aminek egyetlen pillanatát sem tudom felidézni, arra emlékszek belőle, hogy semmi sztorija nem volt csak teli volt hősökkel!

2015.05.06 Szeky

Egy újabb történet az egyik bosszúállóról. Tipikus Marvel film. Remek jelenetek, szórakoztató és akciódús 132 perc. A logikai bukfenceket itt is nézzük el, hiszen nem az a lényeg, hanem az, hogy azalatt a bő két óra alatt jól érezzük magunkat. Nagyon... Több

2015.01.27 Pillcsi

Kellemes otthoni mozinézésnek elmegy,de nekem nem hagyott maradandó nyomot!

2019.01.08 urbanistaa

Látványos, pörgős, mozgalmas film, amiben imádtam Scarlett Johansson és Chris Evans karakterét. Kiszámíthatatlan és frappáns, különleges hangulatú, hanghatások miatt is.

2015.10.20 J.Fatime

Ez a film nekem addig volt nagyon jó, míg keménynek tűnt a Tél katonája, a film első felében eszméletlenül jó volt, nagyon lekötött, alig vártam hogy lássam a karaktert akár csak pár percre is, de onnantól jön a hiba amikor levette a maszkját.. Elves... Több

2015.06.23 Newyqrk

Kicsit unalmasnak tartom Amcsi kapcsit. Mert nem csak hogy a főgonosz karaktere jobban érdekelt és vártam mi derül még ki róla, de vöröske is jobban lenyűgözött [monjuk nem csoda] Talán 1x unalom űzőnek

2015.05.06 dóri

Sokkal jobb volt. mint az első rész és nem csak a látvány miatt. A történet is kidolgozottabb volt, jól keverték a komolyabb jeleneteket azokkal, ahol kicsit lazább a hangvétel.