Argo 2

Argo 2

2024.02.18 Schumy1

Hozza az első rész színvonalát, imádtam!

2016.04.25 gazsika1978

Az első rész után meglepően jól sikerült. Akik nem szerették az első részt, azok ezt sem fogják. Aki meg szerette az elsőt az ezt IMÁDNI, FOGJA! A színészek mindent beleadtak, az akciók pofásak, a film pörög ezerrel, és olyan dumák vannak benne, hogy hihetetlen. Sokkal jobb lett mint az első rész.

2015.12.31 Ragemarci

Úgy szeretem ezt a suttyóságot! Ráadásul kapunk csomó filmes idézetet is, vállalható betétdalokat és néhány későbbi szállóigét is.

2016.07.11 hejnekem

Végre egy vicces és jó magyar film, ami nagyon jól hozza az első rész pozitívumait. Hangulatos, a rendező jól szemezget a külföldi filmek legstílusosabb rendezőitől, amiket remekül sikerült beépítenie ebbe a filmbe.

2015.10.07 AE1205SB

Ez a legmagyarabb filmünk. Annyira jól bemutatja a magyar ember suttyóságát, hogy hihetetlen. Persze sarkítva, de érezzük azért azt a görbe tükröt. ÖTÖS!

2015.06.26 kovi23

Teljesen rendben van a második rész is. Aki szerette az elsőt, annak tetszeni fog ez is. Sírva röhögtem rajta, tele volt jobbnál jobb poénokkal. -Tibi! Tyson rosszul van! -Persze hogy rosszul van b@zd meg, fejbe lőtték! A legjobb magyar film folytatása, szerintem Kultfilm született.

2019.02.26 vyctoria79

Jobban sikerült, mint az első rész, de ez is inkább csak az "Egyszer nézhető" kategóriába sorolható. A történet jobban kidolgozott, mint az első részben, cselekményesebb, akciósabb a film. Kulka Jánost én nem öltöztettem volna abba maskarába, fertelm... Több

2015.06.26 FarZoo

Meglehetősen gyengére sikerült film, gyenge poénokkal, erőltetett humorral. Az 1 sem tetszett igazán, de ez még gyengébbre sikerült. Utólag azt mondom, hogy nem nézném meg, nem érdemes rá időt pazarolni!

2016.09.27 Zoe091

Többször is megnéztem, nagyon tetszett. Úgy fejeződött be, hogy akár lehetne is harmadik része, csak az már Psycho nélkül sajnos nem lenne az igazi. Sokat lehet rajta nevetni, izgalmas volt. A legjobb magyar filmek közé tartozik.

2015.11.02 sztankobazsi

Akik nem szerették az első részt, azok ezt sem fogják. Aki meg szerette az elsőt az ezt IMÁDNI, FOGJA! Árpa Attila szívét, lelkét bele tette, a színészek is mindent beleadtak, az akciók pofásak, a film pörög ezerrel, és olyan dumák vannak benne, hogy hihetetlen.

2015.06.25 drsolomon

Tibit és bandáját nem lehet megunni, ők a garancia az önfeledt nevetésre. Humorból kifogyhatatlan karakterek. Jók a jelenetek, ütősek a beszólások, akárcsak az elsőben.

2015.06.16 cunci

Végre mozikban az új évezred alighanem legnagyobb magyar kultfilmjének folytatása: az Argo2. Ez 110%-ban az én humorom és az első rész is király volt, de erre egyenesen szavak nincsenek. Annyira jól bemutatja a magyar ember suttyóságát, hogy hihetetl... Több

2016.10.03 zoleykrajcsi

Nagyon tetszett az Argo, úgyhogy izgatottan vártam a folytatást is. Azért azt megjegyezném, hogy azzal együtt, hogy jó film, nekem az első rész jobban tetszett. Viszont az Argo 2-n is rengeteget lehet nevetni, továbbá jó volt viszontlátni a karaktereket.

2015.06.09 Skarsh

Szerintem az Argo2 legalább olyan jó, ha nem jobb lett, mint az első rész. A maga nemében egy akciódús, vicces filmet kapunk. Tibiék még mindig ott vannak a szeren. A sablonok szerintem szándékosak, a végén pedig hatalmas fordulat is van, amire talán nem számít a laikus néző.