Argo 2

Argo 2

2016.04.18 Kata

Rengeteg ismerősöm ajánlotta ezt a filmet. Miután megnéztem, még mindig nem tudom eldönteni, hogy imádtam vagy egyszerűen borzalmas volt. Igaz, hogy rengeteg poén volt bent de mind a szereplők ostobaságából származott és a történet is csak egy nagy maszlag.

2015.11.26 Niki88

Ezel a filmmel is csak azt akarja bebizonyítani,hogy a magyarok is jók a humor és a színészet terén,de nem nem azok. Gyenge ökörködés az egész film,a történet lényegét most sem értem,miről is szólt ez a film. Nekem az egész csak annyi volt,hogy láttam pár magyar színészt bénázni.

2015.11.26 Elemer.K

Hát az első részhez képest mindenképp gyengébb lett.Voltak vicces részek,Tibi az nagyon menő klassz karakterek.A történet kicsit kutyulódik,de azért lehet érteni,hogy végig az adathordozó a cél.

2016.01.26 Eszti

Hát nem volt olyan mint az első.Persze a szereplőknek mindnek megvan a maga vicces stílusa az tetszik,de összeségében a film mégsem volt olyan jó.Kicsit kusza is lett,nem igazán értettem a történet lényegét.

2015.05.02 tbandi1989

Akkor mondom, az Argo összességében jobb. A kettő sem rossz film, sőt kifejezetten szórakoztató. Amiből nekem sok volt: felesleges CGI és az első 5-10 perc egy nézhetetlen dögunalmas valami. Árpa Attila megcsinálta amit meg lehetett. Ha kevesebb pénze lett volna rá akkor bizony egy fokkal jobb lett volna.

2018.01.14 up89

Kicsit félve, de egyben kíváncsian is vártam a folytatást. Az első részt abszolút kedvencem és azt kell mondanom, hogy a második részben sem csalódtam, sőt. Örülök, hogy hasonló minőséget kaptam, mint az első rész esetében!

2015.05.04 ClunkyChip

Hát Én nem tudok egyetérteni azokkal, akik azt mondják, hogy nem volt jó, meg uncsi volt. Aki azt mondja, hogy vicces volt, az már közelít, de szerintem fantasztikus volt, komolyan mondom, jobb volt, mint az első rész. Szakadtunk a röhögéstől egyik h... Több

2015.05.10 Anitabagwell

Padló teljesen. :D Ordítva-zokogva röhögtem végig az 1 órás vonatutat is hazafelé :)))) Ez 110%-ban az én humorom és az első rész is király volt, de erre egyenesen szavak nincsenek. És igenis ez a legmagyarabb filmünk. Annyira jól bemutatja a magyar... Több

2015.12.12 dnbasd123

Tudtam rajta nevetni , mert a karakterek nagyon viccesek sok helyzetben de nem egy jó film! Kovács Lajos sziporkázik mint Tibi de szerintem ez a Japán szál felesleges volt a filmben ! Hozá kell tenni hogy hangyás Dzsoni ász volt ! :D

2015.05.03 drakefyre

Az első részt nem láttam, így nemtudok mihez viszonyítani. Nekem személy szerint tetszett a film, jókat nevettem rajta. :)

2015.05.20 rapid1800

Az Argo 1. része is nagyon jó volt, de ez a 2. rész még azt is felülmúlta. Kiváló folytatása lett, méltó utódja. Fergeteges poénok, jóféle akció jelenetek, jó színészi alakítások, és a sztori is rendben van. Röviden összefoglalva: a legjobb magyar ak... Több