Argo 2

Argo 2

2015.06.03 sonyxxx

Kellemes meglepetés volt annak ellenére is, hogy jókat olvastam előtte róla. Ez egy tényleg vicces film, ami ebből a szempontból simán felveszi a versenyt a külföldi filmekkel. Tetszettek a színészek, a rendezés is, szerencsére abszolút hiányzott belőle a magyar gagyi.

2015.06.25 szafffy

Vannak hiányosságai, de ezek ellenére érdemes megnézni, az első részhez hasonlóan a második is megnevettet, jók a jelenetek, egyediek a karakterek, fordulatos a történet.

2015.06.09 pindurcat

Nagyon betegek a poénok, kissé alvilági. Nagyon karakteres, egyedi, igazi pikáns film. A szereplők egytől egyig igazi karakterek. Jobban tetszett, mint az első rész.

2015.08.18 Pillcsi

Nem tökéletes, mert azért vannak benne ordító baromságok bár ez a film lehet pont ettől jó,hogy egy baromság az egész.Lényege az szinte semmi,csak ökörködnek a magyarok mint mindig,mert humorban jók vagyunk :)

2015.06.29 macikutya

Lehet, hogy nem lesz akkora kultfilm, mint az elsőből, de mindenképp méltó folytatás, aki azt szerette, annak ez sem igen fog csalódást okozni. Nos ebben a filmben MAXIMÁLISAN megvolt az a PLUSZ! Nagyszerűen kiparodizálja az amerikai akciófilm műfajt... Több

2015.10.20 J.Fatime

Amikor elmentem megnézni a moziba a filmet féltem tőle,hogy magyar film és az első részét nem is láttam hogy tudjak következtetni a film lényegére de azóta pótoltam. Véleményem szerint jó film lett, jókat tudtam röhögni rajta. Megéri elmenni a moziba!

2015.06.30 bigi

Vegyesek az érzéseim, mert a dumák az első részben talán jobbak voltak, a karakterek az újdonság erejével hatottak, míg ezúttal "csak" hozták az elvárt szintet. A sztori és az akciójelenetek tekintetében viszont a második rész köröket ver az elsőre! ... Több

2015.06.23 Newyqrk

szánalmas hogy csak azzal tudunk viccesek lenni a káromkodunk... Grat MO csak így tovább

2015.05.21 Balu

Szuper szórakozás magyar embernek magyar emberektől és éppen ez benne a jó !Magyar aggyal igazán humoros,szórakoztató és az első rész méltó utóda.Árpa Attila szívét, lelkét beletette, a színészek is mindent beleadtak, legyünk hálásak :)

2016.04.28 Cordelia Bennett

Mi állhat ellen a jakuza akaratának? A magyar piti bűnöző Mr. Bean-szerű beavatkozása. Vér Tarantino-i adagokban, (le)ütős poénok, ami után a földről tápászkodtam fel (Így jössz?)

2015.05.05 goldfisy

Számtalan társadalomkritikus kiszólás kapott helyet a második részben, sokmindenre rávilágít. Bátor, kezdeményező rendezés,és mindenképp példamutató műfaját belül.

2016.02.08 RobThe10

Első részt bepótolva ültem be a második részre, ami fenomenálisan jó lett! Teljesen lekörözi a legelső részt, ennyit rég röhögtem a moziban, pedig magyar filmről van szó...

2016.02.10 Svastitsd

Nagyon jó film, az Argo első részével vetekszik. Cselekménye szinte az első rész ével megegyezik. Sok benne a rejtett utalás, például a Mission impossible sorozatra.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Egyszerűen zseniális, 95 perc tömény szórakozás Hollywoodi filmes színvonalon. Jó akciók spontán humor, hogy majd a székből dőlsz ki a nevetéstől, a film elejétől a végéig. Hatalmas Magyar film megéri az árát, mindenki nézze meg aki csak teheti. Zseniális.