Argo

Argo

2016.10.22 vivikejencikelara

Nagyon nem szeretem a magyar filmeket,bár most hogy kicsit már van élettapasztalatom tudok egy néhányat felsorolni ami mégis tetszett, na ilyen az Argo is. Hatalmas viccek vannak benne Psziho a legjobb, illetve a "Tibi megkúr az áram"! Lehet rajta sokat nevetni, ajánlom mindenkinek.

2017.06.27 Olivér Rózsa

Sokan rajonganak érte bár nem tudom hogy mért. Nem volt rossz csak azért elfogy a lendület a végére. Sok benne a trágár, üvegtigrishez hasonló poén.

2016.04.25 gazsika1978

Érdekes egy film az egyszer már biztos. Túl sok az öncélú káromkodás, a főszereplők kiválóan hozták a szerepüket, néhány mellékszereplő idegesítően gyenge játéka pedig lehúzza az ember életkedvét is. Kevésszer tudtam nevetni rajta,de valahol mégiscsak tetszett egy picit.

2015.06.26 kovi23

Ez egy nagyon jó kis magyar film, többszöri megnézésre is alkalmas. Néha fárasztó, néha idegesítő egy kicsit, de mindenképp szórakoztató, végig feszültségben tart. Kedvencem a Tibi, aki mindent elkúr.

2019.02.26 vyctoria79

A második részét láttam előbb és az tetszett. Gondoltam, akkor már megnézem az első részt is, ugye. Nos, ez nekem inkább csalódás volt, bár lehet, hogy pont azért mert a második rész szerintem sokkal jobb, mind történetileg, mind a színészek játéka szerint. De egyszer az első részt is meg lehet nézni....

2016.09.27 Zoe091

Kívülről fújom az egész filmet, annyira jó! Mikor elsőnek megnéztem még nem nagyon estek le a poénok. Eszméletlen milyen jól megcsinálták. Hatalmas színészek vannak benne, egyszerűen imádom.

2015.08.21 Moria99

A jó szóról nem ez a film jut eszembe elsőnek. Ötletem sincs, hogy tarthatják egyesek minden idők legjobb filmjének. Nekem nem jön be ez a történet. A rendezéssel nincs gond, a látvány kiváló, a színészek is jók csak valahogy nem jött át az érzés.

2015.08.26 Mr. Zero

Van ilyen film is. Erre mondom hogy erősen megosztó érzéseket keltett bennem. Összességében egész jó kis film volt nem tagadom de voltak jelentek amik erősen lehúzták az átlagát. Mindenesetre egyszeri megnézésre alkalmas.

2015.08.16 doffy_joka

Ennél rosszabbat már el se tudnék képzelni. Ezt senki se gondolhatja komolyan. Lehet velem van a baj de nekem ez sajnos nagyon nem tetszett. Időpazarlás volt ezt bátran mondhatom.

2015.06.16 cunci

Balogh Tibi és bandája! Mekkora egy film lett ez. A poénokon szétröhögtem magam, a kalandok igazán izgalmasak, kreatívak és viccesek, a cselekmény fordulatos, az alap sztori, ha nem is túl eredeti, de jó, a karakterek nagyon viccesek, a szereplőválas... Több

2015.06.29 Buborék

Fenomenális!!! Igazi magyar, remek film! A története semmi, de mégis végig szórakoztatja az embert, a humor nagyszerű!! A színészekre pedig nem lehet panasz!

2015.06.29 macikutya

A magyarok igenis tudnak jó filmet rendezni. Nagyon elkapták, szerintem nagyon jól sikerült a film. Jó benne a szöveg, és a színészek is jól játszottak. Tyson telefonos jelenete egyszerűen besz*rás!:) ja és mikor rázza az áram, és a "profi" Tibi csapkodja törölközővel… hatalmas rész.

2015.06.30 bigi

Az argo-ból lehetett volna egy jó vígjáték, vagy jó akció, de nem közelíti meg egyiket sem. Az akció jelenetek igen hitványak, a poénok meg nem az igaziak. Egy két nevetés és kész. Sajnálom, hogy ezt kellett írnom róla, mert bíztam benne, hogy kultfilm lesz.

2015.10.02 hawaiipizza

A tagline magáért beszél. Egy igazi magyar suttyófilm! Baj ez? NEM! Megértem, ha valakinek nem tetszik, a sztori papírvékony, a poénok inkább a brit bűnöző filmek hangulatát hozzák magyar stílusban, ami érthetően nem való mindenkinek. Ennek ellenére,... Több