Argo

Argo

2016.02.10 Svastitsd

Nagyon jó film. Ez az általam látott legjobb magyar film. Nagyilon viccs, van valami cselekménye is. Tipikus bunkó emberek a főhősei, és ez teszi ilyen viccessé az egészet.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Árpa Attila nekem nem szimpatikus, rendezőként viszont egész jól remekelt. Egész jól elszórakoztam rajta, jó karaktereket csináltak, Tibi cicanadrágja mindent vitt. Legnagyobb arc az Tyson, amikor betelefonál a rádióba hát az a jelenet nagyon nagy.

2016.02.05 szabi17

Az egyik legjobb magyar film számomra. A története nem túl kidolgozott de mégis egy remek alkotás. A poénok nagyon jók és egy két beszólás nagyon kreatív. Tyson karaktere számomra az abszolút kedvenc aki színészileg telitalálat.

2018.01.14 up89

Az egyik, ha nem a legnagyobb kedvenc magyar filmem. Véleményem szerint itt mindent sikerült a készítőknek eltalálni: a szereplőket, a történetet, a fordulatokat, a poénokat. Akárhányszor meg tudnám nézni, örök kedvenc!

2015.03.12 dzsolt7

Nem azt mondom, hogy zseniális vígjáték, nekem mégis nagyon tetszik és rengeteg poént szívesen idézek belőle. Tetszett az eszement sztori és az igazán magyar karaktereket is eléggé megkedveltem, remélem a második részben sem kell majd csalódnom.

2015.02.23 edelenyberes

Egyik kedvenc vígjátékom - és nem csak a magyar filmek közül. Tökéletes szereposztás, a nagy magyar valóság, szállóigévé vállt mondatok. Kissé tartok a második résztől, de ha csak fele olyan jó lesz az első, már nem lehet baj vele :)

2015.02.08 Ash

A legzseniálisabb magyar film amit valaha láttam. Rengetegszer megnéztem már de még mindig olyan jókat nevetek rajta mint először. Nagyon jó story, nagyon jó karakterekkel, nagyon jó színészekkel. Ezt egyszer mindenkinek meg kell nézni.