Argo

Argo

2024.04.29 Krisz

A jobb magyar filmek közé tartozik. Köszönhető ez annak, hogy bevállalós, és vannak benne vicces jelenetek. A történet viszont elég gagyi.

Mivel mi magyarok vagyunk, mi ezt tudjuk. De ezt tökéletesen. Filmszatíra, ami megmozgatja a rekeszizmokat rendesen. Kiváló színészek és karakterek. Nagyszerű, ámde meseszerű történet. Igazi magyar bohóckodós thriller.

2019.05.01 Thibo84

Ahhoz képest, hogy magyar alkotás, még is egy szuper és ütős film. A szereposztás pazar, ötletes a történet, jó a humora. Többször megnéztem, de még mindig nem tudom megunni.

2017.07.24 Deku

Egyszerű kiszámítható és végtelenül unalmas magyar film. Valahogy nekem kevésbé jött be ez a film mint másoknak. Nem volt benne semmi eredeti mozzanat. Gyenge.

2016.01.26 szaka123

Az egyik legjobb magyar film. Nagyon jó színészek, zenék, párbeszédek! Sokat idézet mondatok, karakterek. Úgy gondolom, hogy ezt minden magyar embernek látni kell. Árpa Attila kiváló rendező! :)

2018.10.19 BoBamburg

Talán a legjobb kifejezés, hogy jópofa. De ennél többet nem tud a film. Szórakoztatónak szórakoztató, vannak benne poénos helyzetek és vicces párbeszédek (már amikor nem a káromkodásra megy ki egy-egy vicc) de ennyi.

2020.09.22 MP170506

Ez egy igazi magyar film, annyira, de annyira hülyeség, hogy már attól zseniális. A színészek alakítása egyszerűen fantasztikus, a humora halálos, nagyon jó film.

2024.03.29 Jocpappa

10/5

A második részhez képest egy fokkal jobb, de még mindig nem jó. Egyszer-kétszer képes voltam egy kis levegőt kifújni az orromon, de a röhögéstől ez még nagyon messze áll. Az akciójelenetek és Psycho kiakadása a gyorsétteremben jól meg lettek csinálva. Ezen kívül sok pozitívumot nem tudok felsorakoztatni mellette. Guy Ritchie-film magyar módra.

2018.01.05 diumiu

A környezetemben mindenki dicsérte ezt a filmet, de én sokáig nem néztem meg. Aztán a sok pozitív kritika miatt rávettem magamat, hogy megnézzem. Nem volt rossz, de én nem voltam annyira elájulva, mint a környezetem. Ennek oka talán az , hogy nekem túl sok volt. De ugye tudjuk, hogy ízlések és pofonok.

2016.11.18 MKristijan

Beletettek mindent ami a magyar filmekből megszokott, de ezt valahogy mégis jobban megkomponálták. Örök :D

2017.10.14 kevelin

Az egyik legjobb magyar film amit valaha forgattak. Jó poénok, kiváló párbeszédek, jü színészi teljesítmény.

2016.02.14 doroffee

Jó kis poénos magyar noir film tipikusan magyar karakterekkel, akik esendőek és baromira nem tökéletesek, de attól még szerethetőek. Néhol túllőtt a film a célon nekem egy kicsit, de attól még élvezhető volt.

2024.02.18 Schumy1

Imádtam! Kötelező!

2016.10.22 vivikejencikelara

Nagyon nem szeretem a magyar filmeket,bár most hogy kicsit már van élettapasztalatom tudok egy néhányat felsorolni ami mégis tetszett, na ilyen az Argo is. Hatalmas viccek vannak benne Psziho a legjobb, illetve a "Tibi megkúr az áram"! Lehet rajta sokat nevetni, ajánlom mindenkinek.