Bosszúállók: Ultron kora

Avengers: Age of Ultron

2019.02.05 Vágottszemű

Az előző rész szerintem jobb volt. Ez valahogy nem fogott meg annyira mint az előző. De attól még ajánlom azoknak az embereknek akik szeretik a Marvel filmeket.

2016.02.10 Megamovie

2015 Nyarán elérkeztünk a következő Marveli eposzhoz melyben hőseink ismét összeállnak hogy megvédjék a földet immáron rutinos csapatként. A probléma magját most azonban a karakterek belső démonjaik adják,ez leginkább Tony Stark karakterén látszik ak... Több

2015.05.29 Evcsi95

Ismét megjelenik a mesterséges intelligencia, mostanában nagyon felkapott téma. A sztori jó és emellett izgalmas is. Mindenki félelméről meg tudunk egy picit és láthatjuk, hogy minden nézőpont kérdése. Remélem lesz folytatás.

2016.02.12 Balint

Az első résznél sokkal gyengébb, többet vártam, de legalább a Hulkbuster kárpótolt mindenért, de ahhoz képest meg túl hosszú ;)

2015.05.25 Brigusz724

Szerintem sokkal jobb lett, mint az első rész, 3D-ben egyszerűen szuper, nagyon látványos és izgalmas.

2016.04.25 gazsika1978

Nekem nagyon tetszett, méltó folytatás úgy gondolom, talán ez volt eddig a legjobb rész, mivel a pörgős cselekmények, a pazar akciójelenetek és a vicces részek mind ezt eredményezik. A színészi játékok is nagyban hozzájárul a film sikeréhez.Kedvenc r... Több

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. A Marvel tud igazán jó képregényfilmeket csinálni és az univerzum, amit létrehoztak egyszerűen zseniális. Vétek kihagyni.

2016.04.22 raczdavidzsolt

Elmaradt a képregényfilmek újabb forradalmasítása, ami annak idején Nolannek sikerült, de azért így is az év egyik legjobb akciófilmjéről beszélünk, amely valószínűleg sok családfenntartó pénztárcáját fogja karcsúsítani.

2016.01.20 Mithrel

Ez a műalkotás minden tekintetben óriási. Óriási látványvilág, óriási [tehetséggel rendelkező-] színészek, óriási sztori. Szintén ilyen a történet kidolgozottsága, a rá fordított és meg is keresett összeg, a poénok és szerintem a mondanivalója is. Ig... Több

2015.10.30 [email protected]

Tipikus scifi akciódús jelenetekkel. Viszont nekem már túl sok volt benne a hókuszpókusz és kevés a valódi sztori. De tulajdonképpen ettől a kategóriától ezt várhatjuk.

2018.06.14 schvarz

Sablonos, átlagos sci-fi. Ötletes a sztori, de túl sok újdonságot nem adott, sok hasonlót láttam már. Egyszer nézhető. Látványos, de középszerű átlagfilm.

2015.05.13 superxaba

Tökéletes folytatása az első Avengers mozinak, akinek az első rész tetszett, annak mindenképpen ott a helye a moziban, gyűjtőknek pedig kötelező polcra tenni a lemezt!

2015.06.22 kovi23

A film vagy megfogja az embert vagy nem vagy csak kicsit nyújt neki élményt. Nálam sikerült megugrania a lécet. Egyrészt sokkal gördülékenyebben halad a cselekmény, mint az előzményben és maga a sztori is több érdekességet tartalmaz. Az akciójelenete... Több

2018.03.27 NRD

Szerintem jobb lett mint az első rész. Tetszett az ikrek újítása. Bár nekem kicsit furcsa volt, hogy Tony Stark "vezette" a főszálat a találmányával. De ajánlom mindenkinek.