Bosszúállók: Ultron kora

Avengers: Age of Ultron

2015.11.02 sztankobazsi

Mindent összevetve, az Ultron kora az eddigi legambiciózusabb MARVEL projekt és szerencsére ahhoz mérten is teljesít. Picikét komorabb, mint elődje, de szórakoztatási faktora ugyanolyan magas, köszönhetően a pörgős cselekménynek, a pazar akciójelenet... Több

2015.07.17 rhamus

Nem is nagyon találom a szavakat. Hogyan is lehetne ezt jól és tömören leírni? Pörgős, fantáziadús és csodálatos. Mindent vitt ez a film az én ízlésemmel. Azt hiszem, simán megy rá az 5 csillag. Ha teheted nézd meg.

2015.06.15 fancsi094

Sem jobb, sem rosszabb nem lett, mint az előző rész. Megvan benne minden karakter, amit csak el lehet képzelni , akik kellő képpen hozzá teszik a magukét, de újat már senki nem képes mutatni. Néhol unalmas, vontatott, de ez van. A film látványvilága ... Több

2019.05.18 Zsolti01

Leggyengébb Marvel film lett szerintem, de attól még el lehet vele ütni az időt, ha nincs mást csinálni. Megéri megnézni szerintem ezt a filmet, mert sok lényeges dolog történik benne.

2017.02.10 Enjoy

Moziban láttam a filmet, és azon kívül hogy látványos volt, nem igazán tudok róla sok jót elmondani. A sztorija nem egy nagy eresztés, eléggé lapos. Csalódás volt.

2015.06.16 cunci

A több mint két óra úgy eltelt mintha fél óra lett volna. A látványa remek és a végjátékban emelték is a szintet. Ultron jó ellenfél, szerethető is és szinkronja is rendben van. A színészi játék, a karakterek, a vicces jeleneteken, és z akció jelenet... Több

2015.06.09 Skarsh

Nagyon szórakoztató lett az újabb Bosszúállók film. Érezni a főhősökön, hogy már elfáradtak a sok-sok küzdelemben, át kell adják a helyet a fiatalabb korosztálynak. Ezt nagyon jól előkészítik. Tetszett az is, hogy az X-Men univerzum is most már belek... Több

2015.05.13 tamas84

Ezt megint odatették, képregényrajongóknak egyszerűen kötelező, de a látványfilmek kedvelői se hagyják ki. Nem mondom, hogy egy nagyon okos film, de beülsz rá, és egy percen belül magába szív, és te csak ülsz ott kikapcsolva. Ha át tudod magad adni ennek, remekül fogsz szórakozni.

2017.05.02 Wolowitz

Lehet elfogultság is szerepel a véleményemben de szerintem hibátlan lett. Nagyon tetszett akárcsak az első rész. Akció és humor dús a film ami javára válik bőven.

2016.06.23 Pock

Moziban láttam és nekem csalódás volt a film. A sztorija nulla, unalmas és semmitmondó. Egyetlen előnye, hogy látványos film, de mondanivalója nem igazán van.

2015.10.20 Blindspot

Megéri rászánni az időt erre a filmre mert valami fantasztikus módon nyeri meg magának a nézőt. Engem azonnal megvett és az utolsó percig el sem eresztett. Remek alkotás. Nézd meg!

2015.05.29 sonyxxx

Hozza a mostani Marvel filmek színvonalát, de azokból nem tudott különösebben kiemelkedni. Szórakoztató, sok helyen vicces, hozza a film úgymond a "kötelezőt". Jó szórakozást nyújtott, és ez bőven elég arra, hogy megérje megnézni mindenkinek, aki követi a Marvel által felépített történetet.

2015.06.16 Miss Rika

Szuper rész volt ez is. Aggódtam kissé, hogy majd elcsépelt lesz valami lapos sztorival egyedül arra építve, hogy tele van a jobbnál jobb színészekkel. De nem, megmutatták, hogy igenis lehet jó folytatást csinálni.

2015.05.07 Henczi

Ez egy jól összerakott film, és ebben a kategóriában az is elnézhető, hogy nem túl életszerűek a történések. Nem utolso sorban látványos is. Szórakoztató, scifi kategoriaban idei legjobb.