Birdman avagy (A mellőzés meglepő ereje)

Birdman

2016.02.11 Rayman102

Hát őszintén szólva nem is tudom, hogy mit láttam... Igazából értettem miről szól, de valahogy nekem nagyon nem tetszett. Ritkán mondok egy filmre olyat, hogy rossz, de én így vélekedek erről a filmről. Eléggé elvont és unalmas.

2015.02.10 Lord British

Egyszerűen zseniális! Már nagyon vártam, hogy itthon is mozikba kerüljön, és rögtön meg is néztem. Nem pont erre számítottam a trailerek alapján, de engem nagyon megfogott a film. Óriási kritikával illeti mind a színészt, mind a kritikust mint személ... Több

2017.11.13 edessszilvia

Nem tetszett annyira a film, mint gondoltam az előzetes alapján. Számomra túlságosan elvontnak hatott, és nem volt igazán hiteles se, nem tudtam beleélni magam.

2016.10.29 fazekasanett92

Romantikus és könnyed, hiteles film, jó szereplőkkel, sok humorral. Michael Keaton ezúttal is megfogott, tetszett a filmbeli játéka, mert igazi karakter. A történet lehetett volna csavarosabb.

2017.07.19 Zsuzsy

Szerintem ez egy igazán jól sikerült dráma. Nem mindennapi, különleges a hangulata, nem egy megszokott dráma. Magával ragadó, hatásos cselekmény, végig lekötött.

2015.06.09 Skarsh

A Birdnem egy nagyon jó film. Nem több. Remek alakítások, lenyűgöző jelenetek, elképesztő hosszú snittek, közel-tökéletes zene. Mindenképp egy korszakalkotó film, egyszer érdemes megnézni, a többit döntse el mindenki maga!

2015.05.28 titra

Én is másra számítottam, ez még nem lett volna baj, de végignéztem és nem tetszett. Ha moziban látom, biztos nagyon csalódott lettem volna, hogy kiadtam bármennyi pénzt is a jegyre, meg hogy egyáltalán végig kellene ülnöm az egészet. Egy színművész a... Több

2016.12.30 Potoczkie

Lehet bennem van a hiba, de engem nem tudott lekötni a film, nem voltam elájulva tőle. A színészi játék és az operatőri munka valóban kiemelkedően jó, de maga a történet engem nem szórakoztatott úgy, ahogy kellett volna.

2015.03.15 inemeth

A Birdman mondanivalója, hogy milyen merev keretek között éljük az életünket, korlátozottak a lehetőségeink. Hiába lenne képes többre az ember, ha ezt nem tudja megvalósítani. Micheal Keaton küzdelméről szól a film. Nagyon jól illik a többi színész is a szerepébe. Edward Norton, Naomi Watts, Emma Stone is nagyot alakít.

2015.06.29 Buborék

Nagyon nagyon tetszett, jó film. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket. Csak ajánlani tudom!

2015.11.19 Robi92

Aki szeret elmélkedni annak való ez a film.Nehéz megérteni.Talán már túl művészi is lett ez a film.A vége,egyszerűen pocsék ez a befejezés,szerintem azt nagyon elrontották.

2015.05.11 Filmzabáló

Elismerem a Birdman művészi értékét, a zsenialitását, miképpen a pszichés utazás, a látványos szórakoztatás és a társadalomkritika több válfaja triumvirátusként tölti ki a filmet, de nem kárpótol annyira, hogy az első 45 perces unalmát, ebből adódóan... Több

2015.05.06 bambula

Ó Jaj, ez micsoda túlértékelt film. Vannak pozitívumai, például az operatőri munka, ami miatt mindenképpen érdemes megnézni, nem sűrűn látni ilyet, de az állandó dobolás például őrjítő szerintem, és szerintem eléggé érdektelen is.

2017.02.09 tilino

Nem szokványos dráma, elvont és bonyolult,a szálak egyre inkább összekuszálódnak majd fokozatosan bontakoznak ki az események és esnek le sorban a válaszok a miértekre.