Fekete tükör

Black Mirror

2016.02.10 totykos

Ez aztán az erős szatíra, ragyogóan mutatja be, hogy a modern technológia legújabb vívmányai hogyan változtatják meg az életünket szépen lassan. A részletek meglepő aprólékossággal kerülnek bemutatásra, hogy a végső következtetést a nézők maguk vonha... Több

2017.12.10 zlatybazant

Elgondolkodtató, kissé disztópikus, de nagyon reálisan ábrázolt jövőképet tár elénk a sorozat, elég erős társadalomkritikával fűszerezve. Kifejezetten tetszik, hogy minden rész külön történetről szól.

2017.03.22 eszterreka

Meghökkentően nyomja az ember képébe a mondanivalóját minden egyes része. Szerintem zseniális! (Személyes kedvencem az első szezon második része).

2019.02.09 Lahanc

Nagyon elvont, nagyon beteg, nagyon jó :D

2017.10.29 Moticca

Napjaink brutális őszinteséggel ábrázolt társadalomkritikája! Sokkoló, merész, elképesztő.... Ha tetszett nem bírod majd abbahagyni, ha nem nagyon fogod utáni.... Zseniális színészi játék, már az első résztől eldobod az agyad! Kár, hogy nincs több rész, szívesen néztem volna tovább.

2018.02.27 Mhyra

Ez a sorozat számomra a best! A legjobb amit valaha láttam. Semmihez nem hasonlítható igazán. Külön álló részek, történetek, mely mindegyike elgondolkodtat! És ez nagy szó a mai világban. Aki az első résznél feladta, azt kérem legalább adjon neki még egy esélyt, mert nem fogja megbánni!

2019.05.29 aurora07

Nagyjából az összes részt láttam, nagyon erős társadalomkritikát fogalmaz meg, komoly jövőbeli technológiák színesítik, és szerintem ez a jelen és a jövő is. Nekem a kedvenc sorozatom, pár rész kivételével szerintem nagyon jó az egész.