Harapás

Harapás

Curse II: The Bite
Videók

A fiatal szerelmespár, Lisa és Clark épp Új-Mexikó felé tartanak autójukkal, amikor egy útlerövidítés során elhajtanak egy nukleárisan szennyezett telep mellett, ahol balszerencséjükre egy kígyó befészkeli magát az autójukba. Kisvártatva Clarkot megmarja a kígyó, a testében pedig szörnyű… Több

Forgatókönyvíró: Susan Zelouf, Frederico Prosperi
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Olaszország
Premier (HU): 1990.02.15.

2020.08.09 Kóborló

Vigyázz, kígyó!

Sokat hallottam már erről a filmről, és elég régóta is kerestem már, de nem oly rég volt csak szerencsém pótolni eme elmaradásomat. Azzal kezdeném, hogy szinte minden perce árassza magából a 80-as, 90-es évek filmes hangulatát, ezáltal engem sikerese... Teljes kritika

A filmet a magyar mozikban is bemutatták 1990-ben, viszont semmilyen formátumban nem hozták kereskedelmi forgalomba. Szerző: Kóborló

1991-ben megjelentettek egy Curse 3.: Blood Sacrifice című horrorfilmet is, de ennek a filmnek sem volt semmi köze az előtte készült, Curse címmel ellátott filmekhez.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének, Frederico Prosperinek ez volt az egyetlen rendezése. Szerző: Kóborló

A film rendezője Frederico Prosperi volt, viszont a stáblistán álnevet használt, méghozzá a Fred Goodwint.Szerző: Kóborló

A filmet Curse 2. - The Bite címen jelentették meg. 1987-ben már készült egy Curse című, olasz–amerikai horrorfilm, de a két alkotásnak nincs semmi köze egymáshoz.Szerző: Kóborló