Sötétség

Smoking Barrels
2018/01/16

Értékelés: 8.5/10
Dark
És ahogyan a The Walking Dead íróinak, a Dark készítőinek is bejött félig-meddig: én is végigültem az első évadot a kirakós darabkáit rakosgatva, noha már nagyjából a második rész környékén tudtam, hogy nem fogok kielégítő válaszokat kapni. Csak azzal tudom vigasztalni magam, hogy tapasztalataim hatására hátha más nem követi el ezt a hibát. Több

Cinegore.net
2018/02/28

Dark
Mindent összegezve, a Dark első évada idáig kimagasló színvonalat képvisel, amit reményeink szerint sikerül megtartani a jövőben, az igencsak valószínűnek ígérkező folytatás során is. Mindenki számára kötelezően ajánlott! Több

Creepyshake.com
2018/03/01

Dark
Rég éreztem azt, hogy együltő helyemben végig tudnám nézni az összes részét egy sorozatnak, de a Dark -nak ezt sikerült elérnie. A finálé viszont számomra csalódás volt. Szerintem elkapkodott és meggondolatlan lépés volt ebbe az irányba terelni a sorozatot, hiszen így válhat egy egyedi ötletből agyonrágott csont. De ne legyen igazam. Több

Kultúrpart.hu
2020/08/06

A fektetett nyolcas végtelensége
Németország nemcsak azért lehet büszke a Darkra, mert a sorozat elsőosztályú kérdéseket tesz fel, hanem azért is, mert addig nem nyugszik, amíg a válaszokat is meg nem leli rájuk, még ha mindeközben néha a saját nyakát kell a kitörés határáig feszítenie. Több

KULTer.hu
2020/12/30

Nincs végzet, csak ha bevégzed
Habár a Netflixen nagyon sok a potenciálisan érdekes, de végső soron biztonsági játékot űző film és sorozat, szerencsére a szolgáltatón találkozunk olyan ínyencségekkel, mint a szürreális, spanyol gyártású A platform vagy a Sötétség című német sci-fi széria, amelynek nemrég került fel az adatbázisba a befejező, 3. évada. A Lost– és Twin Peaks-hatásokat egyaránt tükröző Sötétség lezárása ugyan nem lett tökéletes, ám ezzel együtt is a 21. századi sorozatok egyik legjobbja. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!