Divat a szerelem!

Chic!

2022.01.17 Dorkateo

A nesze semmi, fogd meg jól esete. Sablonos, egyszerű, nem túl bonyolult történet, és még az is hiteltelenül játszva, papírízű párbeszédekkel tűzdelve. Hiába ismertebb színészek, hiába francia, nem működik. A divattervezés, bemutatók lehetne a látvány benne, de hát abból se kapunk. Nem is tudom, talán takarításhoz...?

2016.12.02 Szorcsik

Azok akik szeretik a francia vígjátékokat, nem fognak csalódni a Divat a szerelem!-ben, ugyanis tipikus francia vígjáték. Aranyos kis alaptörténet, kis limonádé film, amelyen könnyen kikapcsolódhatunk.

2015.12.17 csenge

Remek kis francia vígjáték Fanny Ardant főszereplésével, igazán élveztem. Nem tudnék valójában semmit kiemelni, ami miatt más volna ez a könnyed és romantikus film, mint a napjainkban születő francia alkotások többsége. Szórakozásnak és kikapcsolódásnak igazán kiváló!

2018.12.05 nikla113

Egyszer simán nézhető, laza kis francia vígjáték. Maga az alaptörténet szerintem elég sokat ígért, de a megvalósítás talán már kevésbé volt erős. Mindenesetre nem akarok panaszkondi, a könnyed francia komédiák kedvelői nem járnak majd rosszul.

2019.10.06 DóRi

Szerettem ezt a filmet! Bárgyúan egyszerű a történet, igazán remek a szereposztás és úgy egészében minden egyben volt. A kertész szerepében játszó Elmosnino pedig az egyik kedvenc színészem - kisugárzásával játszik; meg sem kell szólalnia és mozdulataival, mimikájával mégis beszél.