Párcserés játszma

Párcserés játszma

El juego de las llaves

Laura egész életében Antonióval élt, és amikor már kezd elgondolkodni azon, hogy vajon tényleg ezt az életet akarja-e élni, Sergio és Siena útjai keresztezik egymást.

Sergio egykori gimnáziumi osztálytársa, Siena azért érkezik, hogy "forradalmasítsa" mindenki életét. Laura, Raquel és Cris, akik… Több

Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2022.11.17. | Telekom TVGO (2023.02.16.)
Forgalmazó: ADS Service

2023.02.03 MP170506

Teljesen kiszámítható film. Ha nagyon unatkozik az ember, meg lehet nézni. De ne várjunk tőle sokat.

2022.12.01 Lóri Ádámcsik

1x teljesen jó

Egy esti elalvás előtt filmnek teljesen jó volt. Kicsit bugyuta, kicsit gagyi, de a téma kétségtelenül ébren tartotta a figyelmemet. :D

2022.11.17 Peti

Nagyon elszúrt humora van a filmben, bár eléggé érdekes téma, amin talán mindannyian elgondolkodhatunk. Ez valamennyire fenntartotta nálam az érdeklődést.

2022.11.18 laci

Hát, ez a film egyszerűen minden várakozásomat alulmúlta. Szerintem nagyon otromba történet, ami mellőz mindenfajta jóízlést és humort.

A film összbevétele 1 062 165 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 35 541 605 forintot termelt. A hazai mozik összesen 16 500 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film a 2019-ben megjelent El juego de las llaves című sorozat feldolgozása.Szerző: csd