Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

2015.11.02 Niki18

Nemrég kezdtem el és azt kell mondjam, hogy ez a sorozat sem lesz rosszabb a másiknál. A szereplőket már megszerettem és a történet is nagyon tetszik eddig.

2015.08.30 Rayman102

Már az első része izgalmas. Érdekesen kezdődik, de szerintem nagyon jó sorozat lesz. Kár hogy ilyen lassan jelennek meg a részek , már várom a következőt.

2015.10.12 tamas84

Nagyon vártam már, és az első rész után azt tudom mondani, hogy bőven megérte. Nagyon jónak ígérkezik, ha így megy tovább, még talán a Walking Deadet is meghaladhatja. Jöhetne már a második rész. :D

2017.11.21 baalint

Hihetetlenül ZS kategóriás színészek... Nem tudom miért kellett elrontani egy ilyen jónak ígérkező spinoff sorozatot.. ráadásul nem is arról szól hogy hogyan tört ki a vírus, ami mindenkit érdekelne

2017.12.07 nagysar

Már több évad is lefutott az alapsorozatból amikor ezt elkezdték forgatni. Hát bárcsak ne tették volna. Rossz színészek,béna sztori. Egyszerűen ez is olyan mint egy kis walking dead csak amatőrebb minden

2016.08.02 Fanni11

Szerintem gyenge probalkozas a walking dead folytatasanak!!! Az elso egy ket resz elmegy de a tobbi nem!!! De biztos van akinek tetszik!!

2017.05.13 Mia1982

Borzalmas ez a sorozat, pedig azt hittem ezzel kilóra megvesznek. Annyira irritáló minden szereplő, de főleg egy! Nick annyira idegesítő, valami nagykutya fia, szerintem ezért válogatták be a sorozatba, mert egyébként színészileg egy nulla. A történet még jó is lenne, de mindent elcs*sztek a szereplőválogatással.

2016.09.29 Szöszi

Elsőre azt hittem gyenge próbálkozás arra, hogy a walking deadről még egy bőrt lehúzzanak, de kellemes csalódásnak könyveltem el, hogy itt teljesen más karakterek és életutak vannak, ami miatt egy hasonló de érdekesebb sztorit ismerhet meg az ember. Megfog és nem ereszt, na persze amíg nem unod meg a zombi témát

2021.03.18 Sajt

Maga a sztori jó, és a színészek is, de 3 évadnál tovább nem bírtam. A 3. évaddal egy kicsit elhúzták. És uncsi is. Lehet, hogy a többi évad jobb. De majd egyszer ráveszem magam, és megnézem.

2017.01.21 snakedoc

Lassú kezdés után szépen belendülve bevezeti a nézőket a TWD világába!

2020.02.17 Exposeman

Ez jobb lett mint az alap The Walking Dead!

Ez sokkal jobbra sikeredett,érdekesebb történetekkel.Nincsenek benne elvolt részek,mikor nem történik semmi,csak az időt húzzák hogy meglegyen az évad,és az időben sem nem ugrálnak olyan szinten hogy a néző ne tudja követni.