Az ördög Ohióban

Emily Deschanel
Emily Deschanel
Madeleine Arthur
Madeleine Arthur

Egy kórházi pszichiáter egy titokzatos szektaszökevényt bújtat, majd a világa a feje tetejére áll, amikor a különös lány érkezése azzal fenyeget, hogy saját családját is szétszakítja.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Daria Polatin
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2022.09.02. | Netflix (2022.09.03.)

2024.01.16 Klauka89

Nagyon jól kezdődött, izgalmas volt. De az utolsó két rész dögunalom volt számomra. Kellemes volt viszont látni és hallani Emily Deschanelt Bertalan Ágnes szinkronjával. A „kiválasztott” Madeleine Arthur színésznőben volt valami misztikus, valami fur... Több

2022.09.12 Emmersson

Nyomokban sem tartalmaz ördögöt

Adva volt sok jó összetevő egy remek koktélhoz, de ez egy langyos és gyenge lötty lett. A Dr. Csontból ismerős Emily Deschanel, Sam Jaeger (S.W.A.T. - Ostromállapot) és Madeleine Arthur (A fiúknak... filmek) alapvetően jól játszottak, főleg Mae szerepét hozta jól a fiatal színésznő. A másik összetevő a misztikum, a "sötét oldal". Ezt meg összecsapták. Rámentek a lelki oldalára a dolgoknak, pszicho-thrillert faragva a kihagyott horror ziccerből, de ettől meg unalmas lett a sztori. És egy deka ördög nem sok, annyi sem volt a sorozatban! A könyv Magyarországon még nem jelent meg, de a sorozat nem hozta meg a kedvemet hozzá.

2022.09.29 indingo

Tetszett az első évad, bár úgy tudtam, minisorozat. A történet kellően sejtelmes volt, végig érezni lehet valamim furcsa kettősséget. Érdekes volt egy szektáról szóló sorozat, bár láttunk már ilyet. Ami miatt számomra más volt, hogy nem a szekta van ... Több

2022.09.13 JRD

Érdekes és unalmas. Sátánista és még sem. Rejtélyes de mégis tudod, hogy mi fog történni. Ebben a filmben nincs semmi extra. Szórakoztató, talán néhol elgondolkodtató, de alapjaiban felszínes és sablonos. Persze ne hallgass rám, nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.09.04 Lóri Ádámcsik

Pedig jól indult

Az előzetes alapján nagyon ígéretesnek tűnt. Az első kér rész izgalmas is volt, de utána elromlott a színvonal és a történet is valahogy. Unalmas lett és sehova sem tartott. Sokkal jobb is lehetett volna.

Gerard Celasco feltűnt az Emily Deschanel fémjelezte Doktor Csont című sorozatban is egy kisebb szerep erejéig.Szerző: indingo

A sorozat Daria Polatin azonos című regénye alapján készült. Szerző: indingo