Felettünk a Föld

Felettünk a Föld

Another Earth
VvV

Ez az "érzelmekkel teli...különlegesen izgalmas" film (Claudia Puig, USA Today) az USA talán legrangosabb filmfesztiválján, a Sundance-en szenzációs sikert aratott. Brit Marling, a "gyönyörű, ragyogó és bátor" (Associated Press) kezdő színésznő valamint a Lost -… Több

Premier (HU): 2012.01.25. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.04.29 Krisz

Jó a történet, de sajnos a film elég uncsi.

2017.04.18 indingo

Egy lassú, melankólikus történetről van szó, ami engem egyre jobban érdekelt. Ki lehetett találni, hogyan jön a lány a történetbe. A története érdekes volt, de még egyszer nem nézném meg.

2017.09.14 Deku

Igazán helyén való története volt a színészeket nem tudom így fejből de ők se voltak rosszak. Viszont apróbb gondok azok akadtak, némi logikai probléma de ez elnézhető volt neki.

2018.11.09 VvV

Nagyon nehéz a filmről beszélni. Eléggé felkavarja az embert a története, ami nagyon eredetire sikeredett.

2016.04.11 Szilonka

Érdekes film. A története egészen különös és valahol félelmetes is. Néhol tényleg úgy érzi az ember, hogy nem történik semmi. Picit azért felpörgethették volna itt.ott, de összességében nekem tetszett.

A Williams ház a rendező, Mike Cahill édesanyjának háza. Szerző: rbernadett

A film tulajdonképpen egy eszmecsere "következménye". Brit Marling és Mike Cahill beszélgettek arról, hogy mi történne ha szembetalálkoznának saját magukkal. Szerző: rbernadett

Brit Marling ragaszkodott hozzá, hogy William Mapother legyen a férfi főszereplő, mert teljesen le volt nyűgözve A hálószobában (2001) című filmben nyújtott alakításától. Mapother napi 100 dolláros gázsiért vállalta el a szerepet. Szerző: rbernadett

A szem tükrében
2014