Mert azt mondtam / Férjhez mész, mert azt mondtam!

Because I Said So

2024.05.12 Krisz

Rettenetesen rossz történet. Nagyon rossz forgatókönyv. Igazán gyengén teljesítő színészek. És nulla humor.

2017.12.28 indingo

Könnyed és helyenként vicces romantikus film. A szereposztása is elég jó. A férfiak válogatója nagyon tetszett sajnos ez a valóság. A többi lányról lehetett volna több jelenet.

2021.11.08 dandelion1983

Én nagyon szeretem ezt a filmet. Kedves, bájos, vicces és romantikus. Ennél több nem is kell, ha könnyed filmre vágyik valaki. Elsősorban a női nem tagjainak ajánlom, férfiaknak azért helyenként sok lehet.

2019.07.27 Ms. Akárki

Mandy Moore miatt néztem meg és nagyon vicces romantikus film lett a végére. Nagyon bírtam az anyát amikor kifagy a gépXD De van egy csomó jó beszólás még a filmben ami azóta szállóigénk lett.

2017.02.26 clay00

Én ezt bírom. Kedvenc jelenetem a szívecske a kezén, annyira jó utalás. Diane Keaton valóban kicsit eltúlozza a szerepét és sokszor idegesítő, utálatos.

2015.02.05 keepingboy86

Kissé enyhén szólva nyálas romkom, csak az nézze meg, aki tényleg bírja a lányos filmeket, a többieket szívem szerint eltanácsolnám tőle. :/ :)

2018.07.25 kisssjanka

Diane Keaton nem tartozik a kedvenc színésznőim közé de a Mert azt mondtam film kellemes csalódást okozott, nagyon jókat nevettem rajta, tetszettek a párbeszédek és a viszonyok.

2015.03.19 idefix

Nagyon csajos, túl csajos.... Lehetne pörgősebb, és több szálon futó. A sztori és a poénok jók.

2015.02.23 kiscsillag8902

Szerintem egy átlagos és jó kis csajos vígjáték, egyszer-kétszer meg lehet nézni. Vannak benne jó poénok. Diane Keaton csodás színésznő, a lehető legtöbbet kihozza ebből a szerepből.

2015.02.18 banita9195

Ez az egyik kedvenc csajos filmem, mindenki nagyon aranyos benne. Mandy Moore remek az esetlen kislány szerepébe. Viszont soha nem akarnék olyan bábáskodó anyát, mint Diane Keaton, eszméletlenül nyomulós, túlzás, mait csinál, nagyon túlzás. Plusz ott van a szexi főszereplő pasik, akik szintén jók voltak. :)