Godzilla

Godzilla

2016.04.27 ereln

Mire megjelenik Godzilla már rég bealudtam, nagyon lassú a történetvezetés, lehet ez sokaknak bejön nekem nem, egyáltalán nem jön a parafaktor, sajnos unalmas egy film lett, viszont elismerem a végén a harc az jó.

2015.07.21 london2012

Annyira nem fogott meg ez a godzilla téma ettől függetlenül egy jó film meg érdemes is megnézni mindenképp de nagy kedvenc nekem biztos nem lesz ez se meg az elődjei sem.

2016.05.21 Vadgazda

Mint az 1998-as Godzilla fanja egészen 4 éves koromtól fogva egyáltalán nem tetszett ez a feldolgozása a történetnek. A karakterek a sztori semmi nem volt maradandó, egyszer bőven elég volt megnézni. Sajnos csak nagyon rossz osztályzatot érdemel szerintem.

2016.01.14 esfworld

Nem rossz film, de az a baj, hogy a film háromnegyede sötétben játszódik, meg azt se értem miért kell váratni Godzillát másfél óráig. Nem igazán jött át a felvezetése, talán a moziban ülőknek jobban átjött.

2015.06.08 Tomi

Ez a film nagyon ROSSZ. Hatalmas baromságok vannak benne, a karakterek egyáltalán nem érdekesek, kidolgozottak. A nagy csata szörny és szörny között is kb 10 perc és csak a film végén kerül rá sor, de legalább az látványos. Még egy jelenetet ki lehet... Több

2015.04.22 superxaba

A hangulata jó ennek a Godzilla filmnek, csak kicsit elcseszettek a szerepek, meg túlzásnak tartom a két atomhulladék-faló kontra-godzillát. Nélkülük is lehetett volna egy jó monster-akció-horrort csinálni.

2015.06.15 smith

Felháborítóan túlértékeltnek tartom az imdb 6.5-öt :) . Sajnos nagyon gyenge a film, vontatott, közhelyes, kiszámítható az egész. Godzilla harcol egy óriás pókkal? Ez meg mi? Számomra egyetlen pozitívum volt, hogy Bryan Cranston is játszott benne. (Ő... Több

2016.10.04 zoleykrajcsi

A Godzilla sok fejtörést okozott számomra, mert alapvetően nem volt rossz a film, de jó sem, sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Ugyanakkor szórakoztató volt és a látvány sem utolsó.

2015.06.09 Skarsh

Sokan másképp vélekednek, de szerintem jó lett ez a Godzilla feldolgozás. Egy teljesen más megközelítésből ismerhetjük meg a történetet, próbáltak elszakadni az előző részektől. Egyszer meg lehet nézni, annak ellenére, hogy Godzillát magát alig látjuk a filmben. Tele van akcióval, feszültséggel, kalanddal.

2015.04.26 tamas84

Aki erre azt mondja, hogy rossz film, az egyáltalán nem érti a kaiju filmeket, és az eredeti Godzilla mondanivalóját. Hollywood végre elégtételt vett a Roland Emmerich-féle botrányosan rossz Godzilla-filmért, és az eredetihez hű történetet mutatott b... Több

2015.11.21 Robi92

Hát nem tudom valahogy mindig az első rész igazi és eredeti és amikor megpróbálják felújítani nem mindig sül el jól.Igaz hogy a szörny itt élethűbb lett de az,hogy ennyire sötét a kép és környezet teljesen elvette a kedvem.Oké hogy ezzel is hatásosab... Több

2015.10.29 krysn95

Unalmas végig sötét van, alig mutatnak valamit..valahogy az egészre nem jó visszagondolni..pedig lett volna benne kraft. Nem hagysz ki semmit ha kihagyod.

2017.02.23 időjós

Megnéztem második alkalommal is a filmet.Ez alkalommal HD-ben, nagy képernyőn, viszont ez sajnos nekem látványvilágában kissé csalódás volt. A flm egyébként nem rossz.

2016.09.17 Macskínó

Szörnyű. Nekem az "igazi" godzilla az 1998-as. Ez egyszerűen mind sztorira mind maga a godzilla megalkotása egy targikomédia. 98-ban fele ennyire sem volt jó a digitális technológia mégis sokkal jobb lényt tudtak a filmvászonra vinni. A színészeket sem jól válogatták szerintem, nem éri meg megnézni.