Godzilla

Godzilla

2015.01.26 KG

Hiányzott belőle az amit ígértek, egyszerűen túl sötét az egész és csak egy lehúzás...

2015.03.11 Cohle656

Óriási csalódás a film. Sokkal többet vártam. Remek CGI és látvány, Godzilla életre kel a vásznon és felidézi az eredeti Godzilla feeling-et, azonban nagyon buta párbeszédekkel és alakításokkal van tele. Sajnálom, mert gyerekkorom meghatározó mozija volt.

2015.03.11 zsanett1231

Hát ezt meg lehetett volna csinálni sokkal jobban is, látvány szempontjából. Így unalmas lett az egész. Alig látni Godzillát, az egész sztori parttalan, és valahogy nagyon nem áll nekem össze.

2015.02.08 mary_chan

Több Godzillát is beletehettek volna, ha már alapból róla szóló filmet készítenek. Az előzetes is eléggé félrevezető lehet, hiszen, úgy tűnhet, hogy Godzilla rombol és ő az ellenség, de már a film elején kiderül, hogy nem.

2015.02.04 vadam1996

Hát felemás érzések. Elmegy egynek, többször nem nézném meg. Látvány oké, a történet is, de nem lettem tőle sem több ember, sem kevesebb. Néha még untam is. A színészek egész jók, élvezhető.

2015.01.27 Márk

Jó film, bár engem azért nem egyszer untatott már. Fogjuk rá, hogy közepes!

2015.06.19 alien007

Gareth Edwards igyekszik drámát és misztériumot szőni a történet köré, próbálja fokozni a fokozni valót, a nézők meg várnak, hogy jöjjön végre a Godzilla, de helyette minden más jön, csak épp a szörny nem. Miért nem az a címe a filmnek, hogy mondjuk:... Több

2015.03.14 erni

Hú ez milyen rossz film. Az egész lényege annyi, hogy a végén szörnyek harcolnak. A sztoriba semmi energiát nem öltek és hihetetlen buta az egész film. Egyáltalán nem tetszett.

2015.02.09 Roli85

Egyszer is kár volt megnézni. Pedig rászántam a mozipénzt is. Még hiánypótló céllal sem ajánlanám a nézését. Úgy unalmas ahogy van,inkább a tűzgyűrű 10x, mint ez egyszer. uff. :)

2015.08.01 N_M

nem értem, hogy adhattak ki ennyi pénzt erre a filmre. A "történet" gagyi, a szereplők nem játszanak és az egész mérhetetlenül sablonos.