Godzilla

Godzilla

2016.06.15 Panna

Jól indult, Godzilla is formásra sikeredett, de ami utána jött az nekem nagyon unalmas és közhelyes volt. A látványtól se dobtam egy hátsst.

2015.11.18 Regi82

Egyszerűen idegesítő,hogy a film legnagyobb része olyan sötétben játszódik,hogy semmi se látni. Túl sok idő volt a bevezetés,mire megismerhettük Godzillát addigra már majdnem vége volt a filmnek.

2015.06.24 Newyqrk

Bevallom, párbeszédek üresek, karakterek is. DE A LÉGKÖR és az a látvány mindenért kárpótolt engem. TOP1 filmek közé került azonnal és 2x is megnéztem moziban. Nekem mindent megér

2015.08.26 csongi888

Nekem "tetszett" a film. Azaz nem teljesen igaz hogy tetszett, olyan megnéztem, nem volt rossz de újra nem nézném meg.. Szerintem fölösleges itt ócsárolni, mint film egy undorító dolog volt, mit szórakozás elment. Annak ellenére hogy Godzilla jó késő... Több

2015.05.10 july

A film egyszerre parádés és lehangoló, káprázatosan látványos, kifejezetten érdekfeszítő, de közben bosszantóan sablonos és súlytalan. Voltak részek, amik kifejezetten idegesítettek.

2015.02.10 totli

Godzilla ugyan sok jelenetet nem kapott, de azért nem volt olyan rossz. Sokat nem kellett tőle várni, egy mozinak teljesen jó volt.

2015.04.29 NeoLinda

Én ezt a filmet végignevettem, pedig még az elején elég félelmetes és hátborzongatónak tűnt. Aztán megjelentek úgy igazából ezek a lények és onnantól végig érezni lehetett, hogy "ez csak egy film".... Nem értem, hogy lehet ennyire valótlan valami 2014-ben.

2015.03.04 Lacroix

Eléggé lagymatag és középszerű lett ez a film. A harci jelenetek nagy része sötétben látszódik,amiből csoda ha látni lehet valamit

2018.10.03 freeman

Remek film

2015.01.26 M. Natalia

Semmiről sem szól, senki sem kedvelhető karakter. nagyon rossz

2015.01.27 M.Betti427

Olyan volt mintha egy kalózfelvételt néznénk, pedig nem, de ez az állandó sötét nem tett jót a filmnek. Egyszer mindenképpen nézhető, de talán jobb a régi Godzillát meghagyni az emlékezetben.

2015.01.25 simi09

Jó film, bár jobb lett volna ha pörgősebbre sikerül egy fokkal. Ezenkívűl tényleg nagyon sötét... Valahogy több akció kellene bele

2016.05.09 ZiggityZag

Hollywood tett egy próbát arra, hogy jó akciófilmet kanyarítson egy örök klasszikusból. Ez részben sikerült is nekik, csak éppen nem jól. Két órát kell végigülni, hogy végre egy kis Godzilla akciót láthasson az ember. Hasonlóan csalódott vagyok, mint... Több

2015.02.08 mesterjani

A film végéig jól rejtegetett címszereplő miatt, nagyon jól működik amikor végre megmutatják teljes pompájában. Egyik kedvenc szörnyfilmem. Jó film, látványos, izgalmas, végre helyre tette az 1998-as melléfogást.