Halálos temetés

Death at a Funeral

2021.04.23 elekm90

A filmnek van egy sajátosan brit és sajátosan fekete humora, ami miatt biztosan megosztja a nézőket, én személy szerint végigröhögtem az egészet. Ennyi idióta karaktert rég láttam egy filmben, ám a legtöbbet Alan Tudykon nevettem, aki valami zseniálisan formálta meg a film 90%-ában bedrogozott Simont.

2018.12.05 mamiéstöti2

A tartalma alapján vártam a filmet, hogy megnézzem, de hatalmasat csalódtam benne, alig vártam, hogy vége legyen. Unalmas volt.

Szuper kis produkció, az már biztos. Az első kockától az utolsóig valami rejtett feszültséget sugároz, és tudod, hogy valami ordas baromság következik... És jön is. A színészek is egymást múlják felül. Nagyszerű film mindenki számára.

2017.12.23 Deku

Nagyszerű karakterekkel tűzdelt igen csak szerethető filmet kreáltak. Igazán jó film lett ez. Itt nem tudnék negatívot említeni mert az egész film úgy volt rendben ahogy kitalálták. Lélegzetelállító jelenetek és történet jellemzi a filmet ami teljesen leköti a nézőt.

2016.10.24 Curacao86

Aki olyan filmet szeretne nézni, ami valódi kikapcsolódást nyújt, az válassza ezt a filmet, amitől garantáltan "halálra" röhögi magát! :) Papír zsebkendő szükséges, mivel szinte pár percenként van egy jelenet (részlet), amin biztosan könnyesre nevetj... Több

2016.09.26 Ghotik

Kissé elvont és bizarr film, de emiatt nagyon is szórakoztató. Egyedi hangulatú, egyáltalán nem sablonos vígjáték, amiben nagyon jól alakítanak a színészek.

2016.05.09 deneslau

Elvont,karakteres, nem a megszokott hangulatú vígjáték, kicsit bizarr, de nagyon jó kis film, amin sokat nevettem. Tetszett benne minden színész, ütős a befejezés, és tele van a film nem várt fordulatokkal. Érdekes karakterek, jó sztori.

2015.08.16 doffy_joka

Véleményem szerint egy igazi klasszikus. Bátran ajánlom mindenkinek. Zseniális színészi játék, nagyszerű látvány és izgalom jellemzi a filmet! Remek alakítást nyújtanak a színészek ebben a kellőképpen izgalmas filmben.

2015.11.21 tamas84

Imádtam ezt a filmet, nagyon eredeti volt, egy rendesen felépített vígjáték. Mondjuk kicsit az volt az érzésem, mintha eredetileg inkább színpadra írták volna, és nem annyira filmre, és ez egy kicsit mintha kiütközött volna. De persze minden egyes percben fogtam a hasam a röhögéstől, úgyhogy egy rossz szavam sincs a filmre.

2016.10.16 kernernoemi

A halálos temetés azért tetszett mert a poénok nem hétköznapiak hanem egyediek,a karakterek igazi karakterek. Kliséktől és felesleges sallangoktól mentes vígjáték, amit szívesen nézek újra.

2016.10.10 Macskínó

Jópofa vígjáték, sosem várt fordulatokkal. Egyáltalán nem erőltetett, sosem látott helyzet komikumokat tár a néző elé, már sokakkal megnézettem mindenki hasonló véleményen volt. Nekünk tetszett Te is nézd meg!

2015.10.11 Alexa

Annyira elborult ez a film... Csak a fejemet ráztam utána, hogy ilyen nincs.... Mégis ajánlom mindenkinek, érdemes megnézni. Jók a színészek, jók a poénok még azzal együtt is, hogy kegyetlenül morbid

2017.05.01 Kyuuseishu

A rengeteg pozitív vélemény ellenére nekem az első fél óra mosolytalanul telt, úgyhogy nem is szántam rá több időt. Számomra kissé száraz ez a fajta angol humor, bár az alakításokkal nincs probléma, mégis úgy gondolom, hogy sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a témából.

2020.10.31 wacher

Kissé valóban bizarr, és nagyon gáz, hogy egy Frank Oz-nak is el kell sütnie egy szaros poént.