Imák Bobbyért

Prayers for Bobby

2019.01.26 Timcsi

Borzasztó világban élünk, ahol nem tudjuk elfogadni, ha valaki más. A homoszexualitás nem bűn.

2018.02.14 Artemisia

A valós események, melyeken a film alapszik szörnyen megrázóak,így a film is nagyon megérintett.Érzelmileg hiteles és megindító alkotás,talán annyit tudnék hozzáfűzni, hogy maga Bobby már a film közepén kilép a történetből, még egy kicsit többet muta... Több

2019.01.02 indingo

Picit elnagyolt a történet, nagyon hamar történik benne minden. Kicsit a szereplők lelkivilágát jobban is boncolgathatták volna.

2018.12.31 VvV

Kemény fába vágták a készítők a fejszéjüket. Egy megtörtént eseményről filmet csinálni, amely a homoszexualitásról és a vallásról szól. Mindkettő kényes téma, de megfelelő ízléssel kezelték a készítők. Megrázó film.

2015.05.18 a.edit63

Teljesen hiteles film, hiszen igaz történeten alapul. Megrázó és tanulságos. Sigourney Weaver igazán jól játszotta a szerepét, de a többiekben sem csalódtam!

2015.11.03 Cptn_Cold

Kategóriáján belül azt mondhatom, hogy egészen pofás kis alkotás. Nem akar több lenni, mint ami és ez nekem pont elég is volt egy szombat délutánra. Imádom az ilyen kis egyszerű filmeket, amik csak kikapcsolják a nézőt.

2015.03.01 orlandooo

Hát igen, Ez a film nagyon sokat mond , főleg a melegeknek.Sajnos a melegellenes szülök nem nagyon nézik meg,mert úgy vannak vele,hogy a melegség egy Divat, ami majd elmúlik, pedig igazán nem ártana megnézni nekik sem.