Jéghideg otthon

Jéghideg otthon

Cold Creek Manor

Egy család a városból egy romos vidéki házba költözik, amely egykor nagyszerű birtok volt. Miközben elkezdik a felújítást, rájönnek, hogy új otthonuk titkot rejt, és talán nem teljesen szabadultak meg korábbi… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2004.09.22. | Disney+ (2022.06.14.)

Juliette Lewis
Juliette Lewis

2021.06.26 BÉLA

Átlagos

Egyszer nézhető. Felejthető.

2019.02.03 Owotonor

Sajnos kiszámítható darab, de ha eltekintek ettől annyira nem volt rossz film, a gonoszt alakító színész egész hiteles, a főszereplők is hozták formájukat, ebből a sztoriból azért többet is ki lehetett volna hozni.

2017.08.22 paval

Szerintem egyszerűen egész pocsékul indult a film, hiába pazar a színészgárda, Kristen Stewart alakítása is egészen remek, a kiszámítható cselekmény nagyon nem tudott lekötni. És aztán a film utolsó negyedében nagyon beindult, ami egyrészt kár, de a lezárás nagyon jól alakult végül.

2019.07.15 Dada

Szerintem nagyon ütős lett az egész, már vagy egy tucatszor láttam, ha nem többször, de még mindig félelmetesen jó tud lenni szerintem. Nem egy klasszikus az igaz, de ennek ellenére az egyik legjobb thriller szerintem.

A forgatásra Kanadában került sor.Szerző: dulkap

Bár más-más évben, de Kristen Stewart filmbeli apját alakító Dennis Quaid és a valódi édesapja is április 9-én született.Szerző: dulkap

Christopher Plummer mindössze két napot forgatott. Egy napot Dennis Quaid-del és egyet Stephen Dorff-al.Szerző: dulkap

Bűnös vágy
2020