Jojo Nyuszi

Jojo Rabbit

Smoking Barrels
2020/01/08

... de ezért ne haragudjunk rá, hanem szeressük, mert néha az apró kis csodák tesznek egy alkotást emlékezetes mesterművé. Több

Vox.hu

Értékelés: 8.5/10
A Jojo Nyuszi pont attól remek film, hogy bár a nácikon élcelődő poénokat tekintve tiszta erőből tüzel, ha igazi drámáról van szó, épp kifinomultságával lesz igazán megrendítő. Több

Cornandsoda.com
2020/01/28

Jó film a Jojo Nyuszi, bár én éreztem Taika Waititi részéről némi óvatosságot a feldolgozhatatlan témával kapcsolatban, de ahogy az elején írtam, nagyon nehéz annak, aki a holokausztról és a világháborúról készít filmet. Több

Revizoronline.com

Ne legyél náci, kisfiam!
Kár, hogy épp Waititi bizonyítja: a jó szándék még mindig csak egy kellemesen középszerű filmhez elegendő. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2020/01/30

Értékelés: 9.5/10
Unikornist salátával
A Jojo Nyuszi egy klasszikus felnövés történet és egy nagyszerű filmélmény, ami tökéletesen passzol Waititi eddig munkássághoz. Vicces és megható, szóval, aki csak nevetni akar az jobb, ha készül zsebkendővel is. Több

MovieAddict
2020/01/30

A Jojo Nyuszi egy figyelemre méltó nagybetűs Film, amivel egy hatalmas szívvel és kreativitással megáldott rendező ajándékozott meg Minket. Talán nem tökéletes, néhol nagyon abszurd és elvont a humora, de elejétől a végéig magával ragadó. Több

Art7.hu
2020/02/06

Szeretet és halluciNáció
Minden tekintetben megérdemli a legjobb filmnek járó Oscar-szobrot, egy igazságos világban pedig meg is kapná. Több

Dunszt.sk
2020/02/25

A farkas felfalja a nyulat
Szerethető elemek sokaságával kínál meg, kivált Jojo és Elsa történetével, ám semmi olyat nem tud előhúzni a kalapból, amit ne láttunk volna számtalanszor, szemtelensége pedig nem átütő. Több

Filmezzunk.hu
2020/03/11

Értékelés: 8.1/10
Ezt a filmet nemtől kortól függetlenül érdemes megnéznie mindenkinek aki szereti a sajátos humort, van benne empátia a drámák felé és szeretne egy olyan alkotást látni, mely sajátos módon mutat be egy korszakot egy kisfiú szemén át. Több

KULTer.hu
2021/01/27

A Führer meztelen
Az új-zélandi Taika Waititi van annyira eredeti rendező, hogy hollywoodi belépője, a Thor: Ragnarök után ne merevedjen bele a kényszeres giccs és nagyotmondás pózába. A nemzeti szocializmusból gúnyt űző Jojo nyuszi a legkevésbé sikerült alkotása, de még így is masszív köröket ver arra, amit manapság komédiának hívnak. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!