Jóreménység-sziget

A film valós eseményeken alapuló, inspiráló történet a magány erejéről, a kitartásról, az álmokról, a természetbe való visszavonulásról, az apa-fiú kapcsolatról és az… Több

Rendező: Ljasuk Dimitry
Forgatókönyvíró: Ljasuk Dimitry
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2022.11.17. | Netflix (2023.06.21.) | Filmio (2023.10.26.) | Telekom TVGO (2023.11.09.)

2023.07.02 Diabolus

Természetfilm, mélyen szántó gondolatokkal

Szeretem az ilyen alkotásokat, ahol nem vonja el a figyelmünket a rengeteg effekt a film igazi mondanivalójáról. Lenyűgöző a táj, töltöttük már abban a régióban a nyaralásunkat, nagyon megnyugtató, csendes vidék, ahol igazán fel lehet töltődni energiával. Gyönyörű gondolatokat oszt meg velünk a főszereplő az életről, boldogságkeresésről, annak megtalálásáról. Kiemelném azt a részt, mikor arról beszél, ha egyedül nem vagyunk képesek felismerni, mi tesz minket boldoggá, ezt mással sem fogjuk megtapasztalni.

2022.11.17 Turro

Bár elsőre talán nem sokat ígér, a Jóreménység sziget nagyon is izgalmas történet. Mindenképp érdemes rá beülni!

2022.11.21 VérAlex

Engem teljesen lenyűgözött ez a film, nem is igazán számítottam erre, hogy egy ilyen egyszerű alkotás, ilyen mély nyomot tud bennem hagyni.

A film 54 913 545 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 29 307 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.