Kingsman: A titkos szolgálat

Kingsman: The Secret Service

2015.06.22 Tomi

Egy nagyon vicces nagyon jó film. Igazából ennél többet nem is kell róla mondani mindenki nézze meg :D Ha másért nem a templomos jelenetért mindenképp megéri az hihetetlenül látványosra sikerült.

2018.06.13 schvarz

Gagyi és kesze-kusza, semmitmondó film. Abszolút csalódás volt. Se a színészi alakítás, se a rendezés és sztori sem fogott meg. Kategóriájában átlag alatti, gyenge.

2015.05.18 a.edit63

Erős közepes. Az első fele kicsit érdekes, olyan mint egy perverz britisiszta oktatófilm, de szerencsére a második felére rágyúr végre a történet. A legvége pedig egyértelműen a fiatal nézők fantáziáját szolgálja ki.

2015.06.16 superxaba

James Bond babérjai tör, vagy Ethan Hunt elől akarja elvinni a pálmát, vagy egyéni stílust képvisel azt nem tudom, de hogy egy igazán szórakoztató akció-vígjáték, az biztos!

2015.07.30 Fildi

Látványos film, kicsit kesze-kusza, de a sztorija nem különleges. Moziban viszont érdemes volt megnézni, mert képi megjelenítésben tényleg élmény volt. Ami hátránya, hogy kicsit sok volt az akciójelenet benne, adhattak volna többet a sztorira.

2018.03.29 NRD

Egy nagyon jó nyomozós filmet láthatunk, ha megnézzük. Izgalmas, és egyben érdekes. Vicces pillanatok is vannak benne, amik feldobják a komoly titkos ügynökös részeket is.

2015.11.02 sztankobazsi

Bátran ajánlom mindenkinek, mert ez a film egy remek alkotás, bemutatja, hogy van más út is, mint amit az aktuális hatalom diktál. Nem mellesleg pedig a világ vezetői mókásan megsemmisülnek. Remekül szórakoztam, egy másodpercig sem unatkoztam.

2017.10.30 Zsuzsy

Nekem nagyon nem jött át a film. Egy zavaros, semmitmondó, csak a látványra törekvő bugyuta film, aminek nincs mondanivalója. Nem megállapítható számomra az sem hogy milyen kategóriába való!

2015.08.13 fagitta

Átlagos film, nézhető kategória, de egy -két hét múlva már nem fogsz rá emlékezni. Sablonokban nincs hiány. A kriminek titulálást kicsit erősnek éreztem.

2015.03.28 Aranyhal

Látványban és akciójelenetekben csillagos 5ös, de a sztori, a poénok gyengék. Ezért közepesnek mondanám. Moziban azért élvezhető volt, egyszer nézhető.

2015.06.16 cunci

Egy nagyon remek szórakoztató film, ami fordulatos is. A Kingsman kétórányi tömör szórakozás, szándékosan irreális akciójelenetek és lökött poénok sorozata, ráadásul mer végre kicsit szabad szájúbb, erőszakosabb és politikailag inkorrektebb lenni, rá... Több

2015.03.12 mimi

Nekem furcsa volt Colin Firth-t ilyen szerepben látni, de nagyon jól állt neki. Taron Egerton-t nem láttam még más filmben, de remélem beindul a karrierje, nagyon ígértes színész. A film pedig egyszerűen zseniális, csak ajánlani tudom.

2016.05.19 Edeske

Moziban láttam a filmet, de nem győzött meg igazán. Inkább látványos mint jó sztori. Nem sok mindenről szól, inkább akció jelenetekkel teli. Egyszer nézhető!

2015.06.09 Skarsh

A Kingsman egy üde színfolt a mostanában vetített akciófilmek között. Annak ellenére, hogy tele van sablonnal, tud újat mutatni. A verekedéses, harcolós jelenetek a különleges kameramozgással és effektekkel nagyon látványosak. Humoros, a napjainkban ... Több